مهاجم تماس با ردیابی های پیشرفته تست ردیابی GPS: چگونه سرینگر در حال مبارزه برای نگه داشتن COVID-19 در خلیج

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط نوید اقبال | Sringar | به روز شده: آوریل 15 سال 2020 8:20:08 pm

jammu kashmir coronavirus, coronavirus lockdown, india lockdown, jammu kashmir lockdown ترک سرینگر خیابان در میان کشور coronavirus ناشی مستند. (اکسپرس عکس: شعیب Masoodi)

روز دوشنبه در جامو و کشمیر را سرینگر شد شامل یک لیست از 16 منطقه برای به اشتراک گذاشتن بهترین شیوه در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 با نمایندگان از 700 منطقه از کشور است.

عوامل کلیدی است که تشخیص سرینگر در برخورد با این بیماری همه گیر شامل پاسخ اولیه تهاجمی تماس با ردیابی و استفاده از فناوری اطلاعات در کنار پیشرفته تست و نظارت است.

نزدیک به 15,000 پلیس و 1000 تیم نظارت اسکن این شهر هر روز به اجرای دقیق و مستند.

این منطقه تا کنون از ثبت 53 مثبت coronavirus موارد در برابر یک جمعیت بیش از 17 لاخ از اولین مورد گزارش شده در مارس 18. نوزده نفر دیگر از دهلی نو و کرالا نیز قرنطینه توسط دولت در هنگام ورود خود را در منطقه در ماه مارس 26 بعد از دولت ‘اتاق کنترل هوش تیم’ ردیابی آنها.

در دیدار با کابینه وزیر راجیو Gauba در چهارشنبه سرینگر معاون کمیسر شهید اقبال Choudhary برجسته COVID-19 کاهش تلاش ها از جمله راه اندازی یک تیم واکنش در اوایل فوریه زمانی که دانشجویان پزشکی از چین برنامه ریزی شده بود به بازگشت به ریاستجمهوری رسید.

coronavirus india, coronavirus UP, coronavirus Jammu, coronavirus italy tourists in india, coronavirus death toll india J&K مقامات راه اندازی یک جداسازی بخش برای مشکوک coronavirus موارد در سرینگر. (اکسپرس عکس توسط شعیب Masoodi

جامو و کشمیر سرمايه تابستان شروع مدرج پاسخ با شروع هفته اول ماه مارس با 100 درصد نمایش تمام تماس های ورودی مسافران و قرار دادن همه کسانی که در بازگشت از خارج از کشور تحت قرنطینه. با COVID-19 شیوع اتفاق می افتد در زمانی که تعداد زیادی از زائران بودند از بازگشت از عمره مفرده در عربستان سعودی تلاشهای دولت نیز متمرکز بر روی گردشگران خارجی است.

24 ساعته اتاق کنترل عملیات آغاز شد در هفته اول ماه مارس که دولت می گوید در بازی یک نقش محوری در ردیابی و مهار کردند. وجود دارد چهار نرم افزار مختلف است که دولت این است که با استفاده از برای مقاصد قرنطینه مدیریت COVID علائم ردیابی جغرافیایی شمشیربازی ردیابی و خانه-به-خانه نظارت و ردیابی است.

“با استفاده از جمعسپاری از اطلاعات تلفن همراه برنامه های کاربردی مبتنی بر GPS, ردیابی, حساب بانکی جزئیات معامله و دیگر هوشیاری و اقدامات اتاق کنترل مقامات ترسیم 889 چنین افرادی که تا به حال نشان داد و نه خود را در سفر تاریخ است. آن را نیز شامل بیش از 220 نفر که خود گزارش در نرم افزار – نان تلاش می باشد,” چودری گفت: هند اکسپرس.

جدای از این, منابع رسمی گفت: سرینگر شناسایی حدود 800 نفر که ترسیم شد و قرنطینه در ارتباط با Tablighi Jamaat رویداد در سرمایه های ملی.

Coronavirus بیماری همه گیر. به عنوان یک اقدام احتیاطی کارکنان Muncipal coporation (SMC) در حال fumigating هر خودرو در sSrinagar. (اکسپرس عکس توسط شعیب Masoodi)

چالش ارائه خدمات ضروری با حداقل اثرات ممکن است در حال ملاقات از طریق یک IVRS مبتنی بر مرکز تماس است که جایگزین نزدیک به یک دوجین اختصاص داده شده کمک به شروع در ابتدا برای رسیدن به مردم نیاز به مواد غذایی در سن کمک به مراقبت از بیمار و مواد غذایی. علاوه بر این برای بیماران تحت درمان برای دیابت و سرطان و کسانی که نیاز به دیالیز و زنان باردار و کمک به راه اندازی شده اند به ارائه مراقبت های فوری.

“مرکز تماس در پاسخ به 1500-2000 تماس هر روز لینک های مختلف گره دفاتر به مسائل مطرح شده به وضوح در سطح محلی” چودری گفت.

در ضمن منطقه تقسیم شده است و به 25 اداری مناطق که در راس هر کدام یک افسر ارشد با اعضای کشیده شده از همه گروه ها برای پاسخ به مسائل محلی در شهر ‘red مناطق’. وجود دارد 15 مناطق قرمز در سرینگر که با 45 نقاط ورود/خروج در حالی که بقیه تحت پوشش اختصاصی اتاق کنترل.

دیگر مناطق در این لیست عبارتند از: احمدآباد جیپور پونا ایندور, Thane, Bhopal, Kurnool, درسی, خوردا, Trichy, Siwan, Purba, Midnapore, امریتسار Kannur و Golaghat.

همین حالا این مقالات در Coronavirus از توضیح بخش:

چگونه coronavirus حملات گام به گام

ماسک یا ماسک? چرا هدایت شده است تغییر

علاوه بر پوشش من باید دستکش بپوشید وقتی که من رفتن به خارج از منزل?

چگونه آگرا بیلوارا و Pathanamthitta Covid-19 مهار مدل های متفاوت

می coronavirus آسیب مغز شما ؟

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>