سن نه تنها خطر شدید بیماری کروناویروس

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

افراد مسن باقی می ماند بیشتر در معرض خطر مرگ به عنوان جدید کروناویروس همچنان داد و بیداد در سراسر جهان, اما آنها به دور از تنها آنهایی که آسیب پذیر است. یکی از بسیاری از رمز و راز: مردان به نظر می رسد به مراتب بدتر از زنان است.

و به عنوان مورد موشک وار رفتن در آمریکا و اروپا آن را تبدیل شدن به بیشتر روشن است که چگونه سالم شما قبل از همه گیر شروع شد و نقش کلیدی در چگونه شما کرایه بدون در نظر گرفتن چگونه شما هستند.

اکثر افرادی که COVID-19 خفیف یا متوسط علائم. اما “اکثریت” معنا “همه” و این امر یک سوال مهم: چه کسی باید نگران ترین است که آنها خواهید بود در میان به طور جدی بیمار ؟ در حالی که آن را ماه قبل از دانشمندان اطلاعات کافی برای اطمینان می گویند که بیشتر در معرض خطر و چرا مقدماتی اعداد از اوایل موارد در سراسر جهان شروع به ارائه نکات.

نه فقط پیر که بیمار

شهروندان ارشد بدون شک سخت ترین ضربه COVID-19. در چین 80 درصد از مرگ و میر در میان مردم در 60s یا مسن تر که روند کلی بازی کردن در جاهای دیگر.

سفیدی معنی است که جمعیت برخی از کشورها صورت خاص در معرض خطر. ایتالیا دارای دومین جمعیت پس از ژاپن است. در حالی که نرخ مرگ و نوسان شدید در اوایل شیوع ایتالیا گزارش کرده است بیش از 80 درصد از مرگ و میر تا کنون در میان کسانی که 70 ساله یا مسن تر.

اما “این ایده که این صرفا یک بیماری است که باعث مرگ و میر در افراد مسن ما باید بسیار مراقب باشید با” دکتر مایک رایان سازمان جهانی بهداشت در شرایط اضطراری رئیس هشدار داد.

به اندازه 10% تا 15% از افراد زیر 50 باید در حد متوسط به عفونت شدید او روز جمعه گفت.

حتی اگر آنها زنده میانسال می تواند صرف هفته در بیمارستان است. در فرانسه بیش از نیمی از اول 300 نفر بستری در بخش های مراقبت ويژه زير 60.

“افراد جوان هستند و نه شکست ناپذیر” که ماریا ون Kerkhove اضافه شده گفت: بیشتر اطلاعات مورد نیاز در مورد این بیماری در تمام گروه های سنی.

ایتالیا گزارش داد که یک چهارم از آن موارد تا کنون در میان مردم در سنین 19 تا 50. در اسپانیا یک سوم زیر سن 44. در آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اولین عکس فوری از موارد یافت 29 درصد در سنین 20 تا 44.

پس از آن وجود دارد پازل کودکان که ساخته شده اند تا بخش کوچکی از جهان را مورد شمارش به تاریخ. اما در حالی که به نظر می رسد تنها خفیف بیمار در مجله Pediatrics محققان ترسیم 2,100 آلوده کودکان در چین اشاره کرد و یکی مرگ یک دختر 14 ساله که نزدیک به 6 درصد به طور جدی بیمار است.

سوال دیگر این است که چه نقش کودکان و نوجوانان باید در گسترش این ویروس: “نیاز فوری وجود دارد برای بررسی بیشتر نقش کودکان در زنجیره انتقال” محققان در کانادا دانشگاه Dalhousie نوشت: در بیماری های عفونی لانست.

خطرناکترین شرایط بهداشتی

کنار سن: اساسی بهداشت و درمان نقش مهمی دارد. در چین 40 درصد از مردم که نياز به مراقبت ويژه بود و دیگر مشکلات بهداشتی مزمن. و آنجا میلادی به بالاترین سطح در میان افرادی که بیماری قلبی, دیابت یا بیماری مزمن ریه بیماری قبل از آنها COVID-19.

موجود مشکلات سلامتی نیز می تواند افزایش خطر ابتلا به عفونت از جمله افرادی که دارای ضعف سیستم ایمنی بدن از جمله از درمان سرطان است.

کشورهای دیگر در حال حاضر در حال دیدن چگونه قبل از همه گیر بهداشت و درمان نقش دارد و بیشتر این تهدیدات به احتمال زیاد کشف شده است. ایتالیا اعلام کرد که از اول نه افراد جوانتر از 40 که درگذشت COVID-19 هفت تایید شد به “قبر بیماری” مانند بیماری های قلبی.

بیشتر مشکلات سلامتی بدتر از آنها کرایه. ایتالیا همچنین گزارش در حدود نیمی از افرادی که با درگذشت COVID-19 تا به حال سه یا بیشتر از شرایط اساسی در حالی که فقط 2 درصد از مرگ و میر در افراد با بیماری های موجود.

بیماری های قلبی بسیار گسترده و بلند مدت, اما تا کنون آن را مانند به نظر می رسد کسانی که بیشتر در معرض خطر قابل توجهی بیماری های قلبی و عروقی مانند نارسایی احتقانی قلب یا به شدت سفت و شریان های مسدود شده دکتر گفت: Trish پرل بیماری های عفونی ارشد در دانشگاه تهران جنوب غربی مرکز پزشکی.

هر نوع عفونت منجر به دیابت سخت تر برای کنترل اما روشن نیست که چرا بیماران دیابتی به نظر می رسد در معرض با COVID-19.

خطرات در کمتر سالم ممکن است چیزی برای انجام با آنها چگونه نگه دارید تا اگر سیستم ایمنی بدن خود را افتاد به ویروس. بیمارانی که مرگ اغلب به نظر می رسید که بهبود پس از یک هفته یا بیشتر تنها به طور ناگهانی بدتر — تجربه ارگان آسیب رساندن التهاب است.

به عنوان موجود برای مشکلات ریوی “این است که واقعا اتفاق می افتد در افرادی که کمتر از ظرفیت ریه” پرل گفت: به دلیل بیماری هایی مانند COPD — بیماری انسدادی مزمن ریوی-یا فیبروز کیستیک.

آسم نیز در این نگرانی در لیست. هیچ کس واقعا نمی داند در مورد خطر از بسیار خفیف آسم اگر چه حتی معمول عفونت های تنفسی اغلب بیماران خود را با استفاده از ينهلرس بیشتر و آنها نیاز به نظارت بر COVID-19, او گفت:. آنچه در مورد قبل از جلسه پنومونی? مگر اینکه آن را به اندازه کافی شدید به قرار دادن شما در یک دستگاه تنفس مصنوعی که به تنهایی نباید باعث شده هر گونه قابل توجهی طولانی آسیب, او گفت:.

جنسيت رمز و راز

شاید عدم تعادل جنسیتی نباید تعجب: در طول قبلی شیوع بیماری سارس و MERS — عموزاده به COVID-19 — دانشمندان متوجه مردان به نظر می رسید حساس تر از زنان است.

این زمان در اطراف کمی بیش از نیمی از COVID-19 مرگ و میر در چین در میان مردان است. دیگر نقاط آسیا را دیدم شبیه اعداد. سپس اروپا هم کشف آنچه دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus هماهنگ کننده برچسب های مربوط به روند.

در ایتالیا که در آن مردان تا کنون را تا 58 درصد از عفونت های نر مرگ و میر پیشی زن و میر و افزایش خطر شروع می شود در سن 50 با توجه به یک گزارش از ایتالیا COVID-19 نظارت ،

آمریکا CDC نشده است را منتشر شد. اما یک گزارش در مورد اول نزدیک به 200 انگلیسی, بیماران بستری در بخش مراقبت های یافت می شود حدود دو سوم مرد بودند.

یک مظنون: در سطح جهانی مردان بیشتر احتمال دارد به دودی بیشتر به شدت و برای دوره های طولانی تر از زنان است. مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری است که خواستار تحقیقات به سیگار اتصال به COVID-19.

هورمون ممکن است بازی در یک نقش بیش از حد. در سال 2017, دانشگاه آیووا محققان موشهای آلوده با سارس و درست مثل اتفاق افتاده بود در مردم, مردان بیشتر احتمال دارد به مرگ است. استروژن به نظر می رسید حفاظتی — هنگامی که تخمدان آنها برداشته شد, مرگ و میر در میان زنان, موش شروع به پریدن کرد این تیم گزارش در مجله ایمونولوژی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>