سن نگرانی: شش ستاره برای آنها بازی های المپیک در سال 2021 ممکن است خیلی دیر

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

با 2020 المپیک به تعویق افتاد تا 2021 وجود دارد ترس تاخیر خواهد خرد مدال طلا امید بسیاری از پیری ورزشکاران است.

AFP ورزش به نظر می رسد در شش همیشه سبز ستاره برای آنها یک تاخیر توکیو بازی ممکن است یک مرحله بیش از حد.

راجر فدرر

20-زمان گرند اسلم قهرمان خواهد شد که 40 در ماه اوت سال 2021 برنده طلای المپیک زمانی که او همکاری استن Wawrinka به مردان دو برابر عنوان در سال 2008 پکن بازی. فدرر یک چهارم نهایی در مجرد در چین به مدال نقره در سال 2012 در لندن قبل از آسیب او را مجبور جست و خیز 2016 بازی در ریو.

در سیدنی در سال 2000 فدرر ساخته شده نیمه نهایی در تک آهنگ, اما او هنوز هم به یاد استرالیا از روی علاقه آن را به عنوان جایی که او برای اولین بار شروع به خود را عاشقانه با Elina Vavrinec که همسرش را در حال حاضر.

“به طور کلی آن احتمالا باور نکردنی ترین بازی های المپیک من تا به حال گفت:” فدرر که او نیز سوئیس پرچم حامل در پکن و آتن در سال 2004 که در آن او خارج شد در دور دوم.

سرنا ویلیامز

ما بزرگ خواهد بود 40 در سپتامبر سال آینده اگر چه تمایل خود را به بازی در توکیو ممکن است به صورت فشار دادن که از فدرر.

ویلیامز در حال حاضر دارای چهار مدال طلای المپیک — تک در لندن در سال 2012 و زنان دو برابر با خواهر زهره در سال 2000 و 2008 در پکن و لندن چهار سال بعد.

خواهر از دست رفته خود را باز دور مسابقه در ریو در سال 2016 در حالی که سرنا مدال طلا دفاع در تک به پایان رسید توسط Elina Svitolina در دور سوم.

تایگر وودز

جنگل خواهد شد که 46 در ماه دسامبر سال آینده را تلاش برای ایجاد تیم ما برای این بازی اگر آنها باقی مانده بود در سال 2020 حافظه. او در حال حاضر تنها ششم-رتبه آمریکایی با فقط چهار تضمین شده به تیم ملی.

جنگل برنده 15 رشته شده است مبارزه با عود از یک مصدومیت بنابراین حداقل تاخیر به 2021 برای بازی های المپیک را به او می دهد امید تازه ای طلایی swansong.

برگزارکنندگان خواهد بود از جان گذشته برای جنگل به بازی پس از او از دست رفته بازگشت گلف در سال 2016 بازی در ریو به دلیل مصدومیت.

لین دان

رنگارنگ و بحث برانگیز چینی بدمینتون سوپراستار خواهد بود 37 توسط زمان بازی های بعدی رول در اطراف.

لین در حال حاضر طلا از پکن در سال 2008 و لندن چهار سال بعد با اضافه کردن به خود را در پنج عنوان جهان.

وجود دارد یک اشاره از کسب و کار ناتمام برای لین بود که با شکست در مسابقه مدال برنز در ریو در سال 2016 شده ازسوی در نیمه نهایی با رقیب بزرگ Lee Chong Wei مرد او مورد ضرب و شتم در سال های 2008 و 2012 المپیک نهایی.

آلیسون فلیکس

تنها زن ورزشکار و میدانی در تاریخ به برنده شش مدال طلای المپیک فلیکس در حال صرف دو سال گذشته در حال آماده شدن برای طلایی وداع در توکیو بازی های المپیک است.

فلیکس که تبدیل به 35 در پایان این سال خواهد شد مسابقه در برابر زمان پدر او به عنوان تلاش برای بهبود او مدال شمارش در چه خواهد بود متوالی بازی های المپیک ،

آمریکایی ستاره می توانید به راحتی از این واقعیت که او به هیچ وجه از قدیمی ترین زن به تعقیب جلال المپیک با حداکثر سرعت دویدن در حوادث. Merlene Ottey 40 هنگامی که او لنگر جامائیکا را 4x100m رله تیم به یک مدال برنز در سال 2000.

جاستین GATLIN

Gatlin برنامه ریزی شده بود به بازنشسته در سال 2020 پس از رقابت در چهارم بازی های المپیک در سن 38. با این حال بحث برانگیز ستاره آمریکایی در حال حاضر قصد دارد به گسترش کار خود را به منظور رقابت در rescheduled توکیو بازی.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم فکر می کنم که زمان بر علیه من و یا در برابر ورزشکاران مسن تر در این وضعیت و آن را دور از حقیقت” گفت: Gatlin که دو بار خدمت تعلیق برای جرائم مواد مخدر در طول زندگی حرفه ای او.

Gatlin در سال 2004 قهرمان المپیک هر چند می تواند به صورت یک نبرد حتی واجد شرایط با توجه به عمق ما مردان دو تیم با مسیحی کلمن و نوح Lyles مورد علاقه در 100 متر و 200 متر.

…..اما مقدار زیادی از زمان برای این جفت ارز….

سوریه بازیکن تنیس روی میز Hend زازا راه اندازی شد و تبدیل به جوان ترین ورزشکار در بازی های المپیک توکیو – فقط 11 سال.

او نمی توانست به تنهایی در ژاپن به عنوان حرفه ای اسکیت آسمان قهوه ای – تنها پنج سال مسن تر بود به امید رقابت برای بریتانیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>