پس از تایسون, Holyfield teases طرفداران با انتشار آموزش تصویری

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سابق قهرمان سنگین وزن Evander Holyfield منتشر کرده است یک آموزش تصویری در توییتر دامن زدن حدس و گمان است که او می تواند بیرون آمدن از بازنشستگی به صورت یک بار رقیب مایک تایسون در حلقه.

تایسون اولین سنگین وزن به برگزاری WBA WBC و IBF عناوین منتشر کرده است و چندین فیلم آموزشی خود در هفته های اخیر با جدید ترین روز دوشنبه با پایان دادن به پیام “من برگشتم”.

53 ساله تایسون مبارزه دو حماسه حملات با 57 ساله Holyfield در مشاغل حرفه ای خود از جمله بحث برانگیز سال 1997 روبرو می شوند که در آن تایسون کمی کردن یک تکه از Holyfield گوش.

“من هفته اول در ورزشگاه و من احساس می کنم بزرگ” Holyfield تنها چهار بار قهرمان سنگین وزن بوکس, تاریخچه گفت در توییتر . “من به دنبال به جلو به پله تا من جلسات آموزشی و شدت که من آماده برای مبارزه با.”

Holyfield اعلام کرده بود پس از بازگشت به حلقه برای یک موسسه خیریه کشمکش در Instagram هفته گذشته است.

“من می خواهم به اعلام کند که من خواهد ساخت باز گشت به حلقه” او گفت:. “من آموزش برای ترویج یک موسسه خیریه است که بسیار نزدیک به من.

“ما #Unite4OurFight کمپین با هدف پر کردن جای خالی این بیماری همه گیر ایجاد شده در دسترسی به منابع جوانان ما نیازهای عاطفی و توسعه آموزش و پرورش است.”

تایسون بازنشسته پس از دست دادن به کوین مک براید در سال 2005 در حالی که Holyfield به نام زمان در زندگی حرفه ای او نه سال بعد.

اگر آنها بازگشت آنها خواهد بود پس در قدم به قدم از Floyd Mayweather Jr و مانی پاکیائو در بیرون آمدن از بازنشستگی برای یک نمایشگاه مبارزه با.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>