پس از گفت صبر کنید راجستان پلیس اجازه ورود به هتل که در آن تیم خلبان c…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

وجود درام سنگین در هاریانا هتل که در آن مصوبات کنگره MLAs ماندن پس از راجستان پلیس اجازه نداشتند وارد این محوطه توسط خود هاریانا همتایان در شب جمعه است. ساخته شده به صبر در دروازه پلیس بودند در نهایت اجازه ورود به هتل.

اوایل امروز عملیات ویژه گروه (SOG) از راجستان پلیس ثبت شده در دو گزارش اطلاعات (FIRs) در برابر دو متهم audiotapes که در آن کنگره قانونگذار است ظاهرا صحبت کردن به یک واسطه و یک فرد به نام Gajendra سینگ در مورد سرنگونی Ashok Gehlot رهبری دولت است.

دپو ثبت شد و بر اساس شکایت ماهش جوشی, کنگره رئیس شلاق راجستان مجمع پس از audiotapes ظاهر پنجشنبه شب رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی در میان آشفتگی های سیاسی در دولت است.

کنگره بارها متهم Sachin خلبان بودن در cahoots با بی جی پی برای سرنگونی دولت.

در یکی دیگر از توسعه های راجستان دادگاه عالی روز جمعه خواسته مجمع سخنران CP Joshi به نگه داشتن در اقدام علیه Sachin خلبان و 18 قانونگذاران که صادر شد رد صلاحیت اطلاع این هفته است. دادگاه بود که با شنیدن خلبان چالش به رد صلاحیت متوجه خواهد شد و سر جلسه مورد در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>