مردم هند بزرگترین ستاره تیراندازی در حال توفنده و سوزاندن — تلاش در بار جهانی بیماری همه گیر. این شامل حتی بسیاری از مشخصات بالا مربیان در تیراندازی اکو سیستم دیپاک Dubey و Amit Sheoran.

Dubey, مربی جهان شماره یک تفنگ تیرانداز Divyansh Panwar به سختی می تواند پرداخت اجاره. و Sheoran – مردی که کشف بازی های آسیایی و جوانان در بازی های المپیک مدال طلای Saurabh Chaudhary – ادعا می کند که پنج نفر از بخش خود بودند که برخی را به تیم ملی می تواند در آستانه ترک او.

“کل هرم متاثر شده اند و نشانه های قابل مشاهده خواهد بود به زودی. ما ممکن است به یک زن و شوهر از مراحل قبل از ما در واقع در حال بازیابی” گفت: Suma Shirur سابق جهان و دارنده رکورد در 10m air rifle.

“هر گونه تاخیر بیشتر در بازگشایی این آکادمی را نه تنها بر تعداد بورس های آینده در دولت و در سطح ملی مسابقات بلکه خود را به طور کلی کیفیت” گفت: Panwar.

هند در حال رشد پروفایل در ورزش — یک رکورد 15 المپیک سهمیه اسکله در توکیو المپیک اثبات شده است — تا به حال منجر به بسیاری از سابق بورس به رونق با راه اندازی مدارس در سراسر شهرهای بزرگ و شهرهای کوچک و حتی روستاها. با هزینه های ثابت مانند اجاره و برق به مقابله با حتی پشت padlocked درهای جلو, آینده نامشخص برای بسیاری از آنها در طول این بی سابقه ماه از Covid-19.

“من می دانم که یک زن و شوهر از باشگاه در Gurgaon که بسته فروشگاه. در واقع مدرسه رفتن جوانان هستند که به عضویت این آکادمی. در واقع من هم شروع من تیراندازی حرفه ای مثل این” گفت Panwar.

“با سرمایه گذاری که در آن واقعا کار سختی برای نگه داشتن این آکادمی که فیدر خط ورزش شناور” گفت: Shirur بالا عملکرد مربی تاریخ تیم ملی است که اجرا می شود Eklavya باشگاه تیر اندازی در Navi Mumbai.

Dubey را Tapasya تیراندازی آکادمی ورزشی در فریدآباد تا به حال 35 بورس قبل از این مستند در ماه مارس است. او مطمئن نیست که آیا وجود خواهد داشت حتی سه سمت چپ هر زمان که آموزش رزومه.

“کودکان را متوقف کرده اند در حال آمدن است. اجاره یک مسئله بزرگ است و شما باید به طور کامل پرداخت که آیا محدوده عملیاتی است یا نه گفت:” ملی سابق تیرانداز. برای هشت خط محدوده Dubey گفت: او پرداخت اجاره ماهانه تومان 40,000.

“من در ماه ژانویه آغاز شده و ظرف دو ماه ما تا به حال به تعطیل. در ابتدا من تا به حال اجاره محل برای Divyansh. وجود 2-3 دیگر کودکان که مایل به مشارکت با اجاره بنابراین ما رفت جلو گفت:” Dubey که هنوز درخواست برای اجاره بها کاهش می یابد. “مقدار زیادی از پول صرف شده در راه اندازی این محدوده نصب دستگاه های تهویه مطبوع و الکترونیکی هدف ماشین آلات.”

در ضمن Sheoran اجرا می شود در محدوده Benoli ایجاد کرد در اوتار پرادش را Baghpat – که در آن Chaudhary هنگامی که راه می رفت و آنها را هر دو در یک فضای کوتاه از زمان. “سه نفر از دانش آموزان من مطمئن شوید که آن را به تیم ملی و دیگری دو ضربه زدن بر روی درب. همه تلاش است که احتمالا تلف شده است” گفت: Sheoran که مربیان 30 دانش آموزان برخی از سفر از روستاهای 25کیلومتر دور.

Sheoran در حال حاضر بازدید کارآموزان’ خانه های تعمیر تجهیزات و صنوبر تا محدوده خانه به طوری که روال ها قطع نمی شود. “اما وجود دارد تعداد بسیار کمی از کودکان مانند Saurabh که می تواند نگه داشتن انگیزه خود را,” او اضافه شده است.

هیچ کس در امان

سابق تفنگ تیرانداز Amandeep که افتخاری آکادمی تیراندازی در فریدآباد است نه چندان دور از دهلی Karni سینگ محدوده قطار بیش از 30 تپانچه و تفنگ بورس. “با بار و تربیه و اجاره در اطراف تومان 70,000 یک ماه من تا به حال به ارسال چهار در کارکنان در مرخصی بدون حقوق دو ماه به مستند” او گفت:.

پدر و مادر هستند با احتیاط از فرستادن کودکان به آموزش در زمان های رمان coronavirus اضافه شده Amandeep یا به علت ویروس خود را و یا حتی با توجه به وضعیت مالی خود را.

آناند Shasidhar برنده 16 ملی, مدال های مختلف مدل کسب و کار اما او نبوده است یا در امان. یک تفنگ مربی که همچنین آموزش بورس در مدرس هنگ شرکت Shashidhar عمل در profit-sharing اساس با مدارس که ارائه زمین رایگان برای محدوده. “اما اگر مدرسه بسته است و من نمی توانم اجرای محدوده وجود دارد, من متحمل ضرر و زیان” او گفت:.

Shashidhar نیز اجرا می شود Kadamba ورزشی است که در محدوده بنگلور و میسور و امکانات شبانه روزی برای آموزش های پیشرفته. او حدود 80 کارآموزان در بنگلور و آکادمی می شود 36 بورس از سراسر هند هر سال برای آموزش های تخصصی. در میسور Shashidhar می آموزد 200 بورس و با همکاری کارناتاکا ورزشی بخش است که می فرستد دانش آموزان به صورت هفتگی کلاس.

“من تا به حال ثبت نام حدود 630 دانش آموزان در آوریل-مه برای اردوهای تابستانی است که از بین برود” او گفت:.

Amandeep گفت: مسابقات بعید است در سال جاری و زمانی که آنها اتفاق می افتد وجود دارد خواهد بود یک شیب در عملکرد. “وجود دارد هیچ انگیزه چپ. شما نمی توانید بگویید که آنها را به انجام و خشک آموزش (شلیک بدون مهمات) و نگاه بلند مدت سود” او گفت:. “بورس به من بگویید که آنها شروع به خشک آموزش اما به تدریج از دست داده و انگیزه… من احساس ساییدگی رای خواهد بود بسیار بالا هنگامی که همه چیز به حالت عادی بازگشت.”

FUTURE TENSE

Shashidhar گفت: تاثیر فوری نخواهد بود. “چه چیزی را نمی خواهد اتفاق می افتد که خون تازه ای در آیند و به چالش کشیدن تاسیس بورس است.”

Arvind تومار که در محدوده Benoli بسیار دور از Sheoran آکادمی گفت: بسیاری از خود را به مرکز امیدوار به با سنگ تیز کردن مهارت های تیراندازی خود را و پیوستن به ارتش.

“من قطار 40 بورس در مرکز. به طور متوسط حدود پنج کارآموزان از آکادمی در حال استخدام به عنوان jawans. حدود 25 بورس از Baghpat در گروه سنی 17-21 پیوستن به ارتش هر سال,” او گفت:.

“اما به دلیل همه گیر استخدام را متوقف کرده است. وجود دارد حدود 15-16 آکادمی تیراندازی در منطقه و تمام شده اند به شدت ضربه.”

Chhaya آداک را پس انداز کرده اند همه از بین رفته در حالی که تیراندازی در محدوده بسته باقی ماند. آداک که سرآمد در تیراندازی پس از یک حرفه ای بین المللی در وزنه برداری, سرمایه گذاری در اطراف تومان 40 لاخ در جهانی تیراندازی ورزشی آکادمی در دورکا در سال 2018 است. قبل از اولین مستند آغاز شد Arjuna awardee تا به حال بیش از 100 کارآموزان.

“تلفات ما دچار در چهار ماه گذشته هستند. ما در حال اجرا هستند تا صورتحساب برق در هزار در هر ماه است. سپس ما GST ثبت نام NRAI (National Rifle Association of India) گواهینامه” گفت: آداک. “دولت باید به ما برخی از انگیزه. اگر ما زنده نمی, آینده بورس که قطار در محدوده ما نیز نامشخص است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de