پس از Sonu Sood کمک می کند تا آندرا کشاورز Chandrababu Naidu می گوید: “مراقبت از خود…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

سابق آندرا پرادش وزیر و تلوگو Desam حزب (TDP) رئیس N Chandrababu Naidu ستایش بازیگر بالیوود و نیکوکار Sonu Sood تلاش برای ارسال یک تراکتور به یک کشاورز در Chittoor, Andhra Pradesh برای کمک به او تا زمین است. Naidu در زمان به توییتر در روز یکشنبه و مورد ستایش قرار داد Sood تلاش برای کمک به کسانی که نیاز دارند.

کشاورز گوجه فرنگی Nageswara Rao را گرفتاری آمد به محل موردتوجه وتماشای عموم پس از یک ویدئو کلیپ از او شخم زمین با دو دختر خود رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی. آنها دیده می شود حمل یوغ بر روی شانه های خود را. Sood به آنها وعده یک جفت گاو, اما بعدا گفت که خانواده سزاوار یک تراکتور. رائو استفاده می شود برای اجرای یک غرفه چای قبل از Covid-19 چپ او را از کسب و کار. او به خود را ایجاد کرد و مجبور شد به کشاورزی برای امرار معاش خود.

“پس از ارسال شما یکی است. توسط شب یک تراکتور خواهد بود شخم زمینه های خود را. اقامت برکت” Sood گفت: در یک صدای جیر جیر.

زیر کت و شلوار Naidu روز یکشنبه اعلام کرد که او را به مراقبت از آموزش و پرورش رائو دو دختر و کمک به آنها “دنبال رویاهای خود”.

“صحبت با @SonuSood ji & تحسین او برای او الهام بخش تلاش برای ارسال یک تراکتور به Nageswara Rao خانواده در منطقه Chittoor. نقل مکان کرد و با گرفتاری های خانواده من تصمیم به مراقبت از آموزش و پرورش دو دختر و کمک به آنها را دنبال رویاهای خود” Naidu را صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده.

Sood, است که شناخته شده برای نقش منفی خود را در صنعت فیلم است که مورد ستایش قرار داد به عنوان یک زندگی واقعی قهرمان با توجه به نوع دوستی در میان Covid-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>