توسط: اکسپرس سرویس خبری | Ludhiana | به روز شده در: 5 فوریه سال 2020 4:53:45 pm

After Sidhu Moose Wala, Punjabi singer Afsana Khan courts controversy این می آید روز پس از پنجاب پلیس رزرو Punjabi خوانندگان Sidhu گوزن Wala و Mankirat Aulakh به اتهام ترویج خشونت و تفنگ فرهنگ در یک آهنگ اواز یا موسیقی دو نفری حال آپلود در رسانه های اجتماعی. (فایل)

شکایت ثبت شده است در برابر خواننده Afsana خان برای آواز خواندن در یک دولت-اجرای مدرسه یک آهنگ است که گفته مناسب برای مدرسه کودکان است. این می آید روز پس از پنجاب پلیس رزرو Punjabi خوانندگان Shubhdeep سینگ Sidhu با نام مستعار Sidhu گوزن Wala و Mankirat Aulakh به اتهام ترویج خشونت و تفنگ فرهنگ در یک آهنگ اواز یا موسیقی دو نفری حال آپلود در رسانه های اجتماعی.

Afsana فرود در یک جنجال پس از آپلود یک ویدئو کلیپ از آهنگ “Jatt Dhakka Karda” که او تا به حال آواز در دولت ارشد متوسطه در Badal روستا در موکتسر منطقه. Afsana یک فارغ التحصیل از این مدرسه بازدید کرده بود او مادر آلما در روز شنبه و تعامل با دانش آموزان است.

به عنوان ویدیو به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی. یک Chandigarh ساکن پاندیت Dhanesar رائو ثبت شکایت در موکتسر پلیس خواستار اقدام علیه مقامات مدرسه به عنوان به خوبی به عنوان خواننده. او ادعا کرد که آهنگ از آلبوم نمی شد مناسب برای مدرسه دانشگاه و می توانید ترک یک بد تاثیر در دانش آموزان است.

پس از این حادثه منطقه آموزش و پرورش افسر (DEO) Malkeet سینگ با صدور اخطار به مدیر مدرسه درخواست او برای توضیح دهد که چرا چنین آهنگ اجازه داده شد به آواز در مدرسه. هر چند او هنوز برای پاسخ به DEO متوجه اصل Karanpal سینگ گفت mediapersons که Afsana است التحصیل از مدرسه و آمده بود به آنها را ملاقات. “این کودکان است که درخواست او خواند چند خط” اصل گفت و اضافه کرد که موضوع بود که از نسبت دمیده شده.

در ضمن SSP, موکتسر راج Bachan سینگ گفت: “ما با دریافت این شکایت و ما به دنبال به جزئیات”.

Afsana در یک پیام ویدئویی در رسانه های اجتماعی شنبه گفت که او آواز تنها چند خط از ترانه و تنها پس از دانش آموزان خواسته خود را به. او گفت:”من به هیچ وجه قصد به صدمه زدن به هر کسی احساسات” او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de