پس از ردیف بلندشهر خشونت متهم حذف از NGO

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مرتا: یک کشته در سال 2018 اوباش خشونت است که در آن یک افسر پلیس کشته شد در اوتار پرادش را بلندشهر اخراج شده است از یک سازمان که نظارت نخست وزیر رفاه طرح.

Shikhar Agarwal را اخراج در روز شنبه از Pradhan Mantri Jan Kalyankari Yojna Jagrukta Abhiyan آمد و پس از یک عکس نشان دادن او با یک Bharatiya Janata Party (BJP) رهبر ویروسی رفت. در این عکس او ظاهرا در حال روساي توسط بلندشهر BJP جمهور آنیل Sisodia در یک رویداد در تاریخ 14 ژوئیه.

آگاروال و پنج نفر دیگر متهم هستند در سال 2018 بلندشهر خشونت است که در آن بازرس پلیس Subodh کومار سینگ پس از درگذشت او توسط اراذل و اوباش مسلح به سلاح گرم و استفاده از سلاح های تیز. افسر رفته بود به منطقه برای بازگرداندن آرامش پس از خشونت تا به حال فوران بیش از شایعات گاو کشتار. متهم در حال حاضر به قید وثیقه.

“من آمد به می دانم که از رسانه ها که Shikhar یک متهم در این خشونت ها که به کشته شدن بازرس Subodh. این موضوع مورد بحث قرار گرفت با این سازمان مقامات ارشد و Shikhar اخراج شده است. در حال حاضر او هیچ ارتباطی با این سازمان گفت:” Priyatam پریم کومار منطقه رئیس جمهور Jan Kalyankari Yojna Jagrukta Abhiyan بلندشهر.

پپ گواردیولا همچنین ادعا کرد که BJP را Bulandshahar منطقه واحد جمهور Sisodia در حال حاضر در تابع به عنوان رئیس مهمان و PMJYJA تا به حال هیچ لینک با BJP. دیگر BJP رهبران نیز فاصله خود را از Agarwal پس از انتقاد گسترده.

جالب است که نام اعضای پانل مشاوره بدن نظارت بر اجرای PM رفاه طرح تكذيب ادعای بی جی پی که رهبران سازمان و حزب به حال هیچ لینک کلیک کنید.

این شامل نام ارشد حزب رهبران و وزرای مانند Shyam Jaju, رامش Pokhariyal Nishank, Narendra تومار, Giriraj سینگ و Dharmendra Pradhan, در میان دیگران.

کنگره رهبر و عضو حزب استراتژیک و برنامه ریزی کمیته عمران مسعود گفت: “انتصاب یک خشونت متهم به یک پست مهم تلاشی بود برای جلال او که نمی تواند پذیرفته شود”.

Agarwal همراه بود با جناح جوانان از BJP در Syana شهر Bulandshahar بود و به نام یکی از متهمان در بلندشهر خشونت همراه با Yogesh راج از Bajrang دال و دیگر رهبران هندو سازمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>