پس از بازیابی Odisha اولین Covid-19 بیمار مردم را به وحشت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

زمانی که او تشخیص داده شد با Covid-19 مارس 15 و 33 سال از Odisha را Bhubaneswar بود کمی عصبی و بیروحیه.

در این پژوهش محقق در دانشگاه میلان در ایتالیا رو به می دانم که او تا به حال قرارداد coronavirus بیماری زمانی که منطقه ای تحقیقات پزشکی و آزمایشگاهی در Bhubaneswar messaged به پزشکان در پایتخت بیمارستان که سواب گزارش تا به حال آزمایش مثبت است.

او Odisha اولین Covid-19 بیمار که شب.

تخلیه شده در مارس 3 از سرمایه بیمارستان دو روز پس از دوم Covid-19 بیمار شد از AIIMS Bhubaneswar مرد با ارسال یک پیام ویدئویی ضمن تشکر از پزشکان برای حمایت خود را.

“من مصرانه از مردم را به وحشت بیش از وضعیت و مثبت ماندن” مرد با پوشیدن فولاد ماسک شنیده است گفت: در این ویدئو.

همچنین بخوانید: Odisha می پرسد هزاران نفر را به خود قرنطینه به عنوان پستچی تست مثبت

او توصیه شده است به باقی می ماند در زیر صفحه اصلی قرنطینه برای یکی دیگر از 14 روز و اجتناب از هر گونه مواد غذایی سرد. او همچنین خواسته شده است برای تماس با پزشکان اگر وجود دارد هر گونه عوارض در طول این دوره است.

پدرش و خود را کوک نگه داشته بودند در انزوا بخش از همان بیمارستان برای آینده در تماس با او و منتشر شد چند روز پیش به عنوان آنها آزمایش منفی است.

سردرگمی و ترخیص کالا از گمرک

در مارس 14, وقتی که مرد و پدر خود به بیمارستان آمد همراه خود را کوک مشکوک به علائم Covid-19 او ناراحتی معده. از آنها خواسته شد به ماندن در انزوا بخش همراه با یک مرد دیگر که وارد شده بود از بلژیک و نشان داد علائم حمله ویروسی است.

در شب مارس 15 وقتی که انسان برای اولین بار گزارش آزمون وارد, وجود دارد برخی از سردرگمی به عنوان نتیجه اش شد یک مورد مشکوک به, در حالی که گزارش های دیگر که تا به حال در سفر به بلژیک مثبت بود.

اما به زودی سردرگمی پاک شد به عنوان دومین گزارش تایید کرد که 33 ساله بود Covid-19 در حالی که دیگر آزمایش منفی است.

“هنگامی که من در زمان جوانی به کابین خود او بود در حال حاضر با داشتن حرکات سست و بسیار عصبی به نظر می رسید. او نگه داشته در درخواست اگر او زنده خواهد ماند. من به او اطمینان داد که او خوب است” دکتر که با حضور او گفت: درخواست ناشناس ماندن.

کوکتل drugsBooks تلفن

به عنوان وجود دارد بدون تجویز دارو برای بیماری کروناویروس دکتر در پایتخت بیمارستان مشورت خود را از معلمان بازنشسته و خواندن بین المللی مجلات پزشکی برای گرفتن ایده در مورد مواد مخدر.

“بنابراین ما تجویز هیدروکسی کلروکین, آزیترومایسین و اوسلتامیویر به جوانان است. خوشبختانه پس از چند روز آن شروع به نشان دادن نتایج گفت:” دکتر.

“اما بیش از آن که من در زمان به چت با او از طریق تلفن به او روحیه. که بسیار مهم بود که او به تنهایی در کابین. اگر بیمار می شود demotivated سپس او ممکن است وضعیت را بدتر کند” او گفت:.

همچنین بخوانید:با 15 جدید Covid-19 موارد Odisha می بیند 3 برابر پرش; 3 شهر کاملا تعطیل

پدر که بود نگه داشته جدا شده و در همان بیمارستان گفت: او فقط دیدم پسر خود را در سراسر درب شیشه ای چند بار.

“بیمارستان مقامات را حفظ مواد غذایی خود را خارج از کابین خود را در یک جدول. او سپس سینی را داخل و خوردن. در داخل کابین خود او تا به حال فقط روی تلفن همراه خود را به نگه داشتن او را مشغول حدود 20 روز است,” او گفت:.

او همچنین کتاب ها و مجلات به او را مشغول نگه داشتن.

مرد می خواهم که از بيمارستان مرخص شده کمی زودتر اما نمونه دوم نمی تواند آزمایش می شود با توجه به افزایش موارد در آزمایشگاه. بنابراین یک سوم نمونه فرستاده شد و چند روز قبل از آن که منفی برای Covid-19.

دکتر که درمان او زندگی می کردند در یک بنده سه ماهه خود دولت محل اقامت و خانواده اش در آنجا ماند چند متر دورتر.

پزشکان در پایتخت بیمارستان گفت: سوم Covid-19 بیمار 60 ساله بانکدار که بازنشسته شد در ماه گذشته نیز بهبود است.

“او مبتلا به ذات الریه است که آنچه Covid-19 می کند. اما ما سعی کردیم همان ترکیب از داروها که ما سعی کردیم با اولین بیمار و خوشبختانه این کار کرده است. او خواهد بود امیدوارم مرخص پس از گزارش خود را تست منفی دو بار در طول 24 ساعت گفت:” دکتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>