چهار ماه پیش زمانی که جرمی Lalrinnunga خالکوبی دست چپ خود را, او تصمیم گرفت دو تاریخ را باید بخشی از آن است. اول—11-11-2011—روز او شروع به بلند کردن وزنه. دوم—7-7-1988—زمانی است که پدر بوکس آغاز شد.

به تصویر کشیده در روم اعداد اول تاریخ تیتر یک وزنه بردار است و نزدیک به آرنج خود را; در زیر آن یک بوکسور در محل کار.

مانند پدر Lalneihtluanga نور او که برنده مدال ملی برای Mizoram در 1990s Lalrinnunga می خواستم به یک قهرمان بوکس. دستکش آمد با توجه به فشار همسالان.

“من می خواهم جعبه بود اما نه به طور منظم زمانی که یک وزنه آکادمی آغاز شده در ایزوال. دوستان من به آن پیوسته و از من خواست. من آن را دوست داشت و خواست پدر من این که آیا این امر می تواند خوب اگر من در زمان وزنه برداری. او موافقت کرد. بعد از یک ماه من اولین مربی Malsawma سازمان پیوستن به ASI (ارتش های ورزشی موسسه) در پونا می گوید:” Lalrinnunga. او سپس 10.

Lalrinnunga 17 در حال حاضر. از اکتبر 2018 زمانی که او موفق به کسب 62 كيلوگرم طلا در بازی های المپیک جوانان در بوئنوس آیرس Lalrinnunga و رکوردهای جهانی شده اند قابل تعویض در جوانان و junior دسته. در ماه آوریل گذشته به مسابقات قهرمانی آسیا او را شکست 15 پرونده از جمله سه جهانی جوانان و سه ارشد ملی مارکس. قطر در دسامبر گذشته Lalrinnunga شکست 27 سوابق—سه جوانان جهان جوانان آسیا سه و شش مشترک المنافع—در راه به بهترین شخصی خود از 306kg (140+166).

روز دوشنبه در Khudiram Anushilan Kendra در اینجا پس از یک sub-par نشان می دهد در قاپ زنی Lalrinnunga تنظیم یک رکورد ملی در تمیز و در مسیر این 67kg طلا در ارشد ملی وزنه برداری قهرمانی. او جمع 299kg, 132kg در ربودن و 167kg در پاک کردن و حرکت تند و سریع.

“من تا به حال درد در شانه چپ من” او می گوید.

Lalrinnunga زندگی تغییر پس از بوئنوس آیرس.

“که عظیم بود. پس از آن هند مربی (Vijay شارما) نقل مکان کرد و من به ملی کمپ برای ارشد برداران. من تا به حال شرکت کننده در ارشد اتباع و من به نمایندگی از هند در رویدادهای بین المللی, اسیایی قهرمانی این EGAT فنجان (در تایلند) که در آن من برنده نقره ای.

“مربی تضمین من وزن افزایش یافته و به 67kg و در دو ماه من شروع به متوجه بهبود,” او می گوید.

برادران جوان یعقوب و جیمز—Lalrinnunga سوم از پنج پسر—در حال حاضر می خواهم به وزنه برداران می گوید Lalneihtluanga کارمند با Mizoram عمومی آثار بخش. آنها تنها کسانی نیستند که.

“سای (ورزشی اقتدار هند) به من وزنه برداری مجموعه ای که من در همسایگی من در ایزوال می گوید:” Lalrinnunga. “بهره مشخصی از طلا در بوئنوس آیرس. حدود 15 شرکت قطار وجود دارد تحت اولین مربی است. وجود مفاهیم preconceived در مورد وزنه برداری: به شما خواهد بود کوتاه قد ماهیچه های خود را پاره و استخوان ها را خواهد شکست. بنابراین مادران آنها با احتیاط. در حال حاضر, در مادران در بازگشت به خانه هستند گفت: هیچ.”

هند فوتبالیست Jeje Lalpekhlua همچنین از Mizoram او را زیر on Instagram او می گوید. پوشیدن یک کلاه سیاه از عقب به جلو و سیاه نشون Lalrinnunga هر چند می گوید که او تغییر نکرده است به عنوان یک فرد. صرفه جویی است که او بازی نکند چپ در kickabouts بازگشت به خانه. یا بدمینتون, بسکتبال و والیبال.

“مربی است که نگران آسیب است. در حال حاضر آن را تنها وزنه برداری,” او می گوید.

چنین تمرکز لازم است اگر Lalrinnunga است برای رسیدن به هدف خود از بهبود 10 کیلوگرم هر یک در ربودن و تمیز و در ماه آوریل مسابقات قهرمانی آسیا.

“کمک خواهد کرد که من واجد شرایط برای بازی های المپیک است. در 2018, بازی های المپیک 2020 بود که در ذهن من نیست. اما من نمی خواهم برای رفتن به بازی های المپیک فقط به شرکت” او می گوید.

بر اساس آخرین قهرمانی جهان که در آن 67kg مدال برنز—کره شمالی پارک جونگ-ju—جمع 330kg چیزی فراتر از به دست آوردن تجربه در توکیو را انجام می دهند. که چه شارما می خواهد او را به رفتن به توکیو برای خاطر او می گوید این کمک خواهد کرد که در سفر به یک مدال مدعی در پاریس 2024. اما تاکید بر ‘umeed’ (امید), Lalrinnunga می گوید: “اگر من سعی می کنم اگر من مبارزه برای آن که می داند چه اتفاقی خواهد افتاد.”

بین در حال حاضر و آوریل Lalrinnunga می گوید: آموزش و رژیم غذایی را تغییر دهید. در حال حاضر او معمولا دارای پنج-شش تخم مرغ قهوه ای نان با مربا و جو برای صبحانه; مرغ, برنج قهوه ای, تعداد زیادی از سالاد و دال برای ناهار و شام است که سنگین در پروتئین است.

“در شب, مربی تیم ما در خدمت ما یا گوشت خوک که مورد علاقه ماهی قزل آلا یا میگو در اتاق خود.” بخار پز مرغ momos محفوظ می باشد برای روز تقلب او می گوید.

جاستین بیبر و Ed Sheeran مورد علاقه های شما هستند اما به همان اندازه مهم در کمک به او را به باز کردن از پیچ در حال خواندن کتاب مقدس و انجیلی موسیقی.

پس از رکورد ملی در اینجا Lalrinnunga می گوید: “کسانی که به نمایندگی از Mizoram کردم و با هم دعا کردیم.” “سپس جرمی درمان ما را به صرف شام در هتل او اقامت می گوید:” Lalneihtluanga.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de