پس از شعار نژادپرستانه پست مغلوب ساختن پیشی جستن رسانهها سفید زن و شوهر با تکان دادن اسلحه در, معترضان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موجب خشم دوباره تویت و حذف یک پست که در آن یک حامی شعار “قدرت سفید” یک شعار نژادپرستانه او را بازتوییت کرد دوشنبه تصویری از یک زن و شوهر brandishing اسلحه به عنوان ضد نژادپرستی معترضان راهپیمایی خود, خانه مجلل در خیابان Lous میسوری.

زن و شوهر خوانده شده را علامت و پاتریشیا McCloskey هر دو صدمه شخصی وکلا دیده می شود راه رفتن در اطراف در این ویدئو ارسال شده پنج شنبه با سلاح های خود را — مرد حامل یک AR-51 تفنگ و تا به حال یک تفنگ دستی — و تکان دادن آنها را در جریان سرکوب ، یکی از آنها به طور تصادفی با اشاره سلاح های خود را در هر یک از دیگر.

“مالکیت خصوصی!” علامت McCloskey فریاد زد: بارها و بارها در جمعیت, St Louis Post-Dispatch گزارش شده است. “خارج شدن! مالکیت خصوصی را دریافت کنید!”

معترضان راهپیمایی به شهردار صفحه اصلی یک بلوک دور به تقاضای استعفای او برای آشکار کردن نام و آدرس از مردم که خواستار defunding پلیس است که یکی از خواسته های اصلی در ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر این کشور باعث کشته شدن جورج فلوید یک آفریقایی آمریکایی درگذشت مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

رئیس جمهور تهمت نیست اضافه کردن نظر به retweet اما او شده است مواج در مورد این اعتراضات و پایین کشیدن از اساسنامه کنفدراسیون آمار و ارقام و کسانی که با هر سابقه نژاد پرستی. موقعیت خود را به عنوان یک “نظم و قانون” رئیس جمهور او خواستار مجازات آنها و اتحاد را بازتوییت کرد مواظب اعلامیه منتشر شده از مظنونان درگیر توسط پاتریک سازمان.

رئیس جمهور است و به نظر می رسد به جانبداری با نژادپرستانه که او و دستیاران او را قاطعانه رد کرده است اما همچنان به تلگراف پشتیبانی از آنها را از طریق اقداماتی که بعد از نورد روشن و یا محروم از جمله این رسانهها از یک ویدئو از یک حامی شعار نژادپرستانه شعار روز یکشنبه.

این ویدئو نوشته شده بود توسط یک محله برای سالمندان در فلوریدا رئیس جمهور خوانده ، فقط چند ثانیه به این, یک مرد دیده می شود سوار سبد خرید گلف با مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی, شعارهای نوشته شده بر روی آن. او شعار می دادند بی شک نژادپرستانه شعار “قدرت سفید, سفید قدرت”. و مطرح یک مشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد و آن را با نظر کوتاهی ضمن تشکر از محله. و او اجازه دهید آن را به صورت آنلاین به مدت چهار ساعت.

آن پایین کشیده شد تنها پس از ریک اسکات تنها آفریقایی آمریکایی جمهوری خواه در مجلس سنای آمریکا خواستار حذف آن در مصاحبه با سی ان ان. “هیچ سوالی وجود دارد که او باید آن را بازتوییت کرد و او باید فقط آن را پایین” اسکات گفت: “پس از آن بود ناسزا رنگ و لعاب کل چیزی که توهین آمیز بود. قطعا اظهار نظر در مورد سفید قدرت حمله شد. آن را غیرقابل دفاع. ما باید آن را به پایین.”

از آن گرفته شده را بلافاصله پس از. و کاخ سفید مانند بسیاری از بار قبل به دنبال تبرئه رئیس جمهور از هر گونه مسئولیت برای آن استدلال او به طور کامل نمی دانم محتوای پست. یک سخنگو در بیانیه ای گفت رئیس جمهور “نه شنیدن یک بیانیه صادر شده در این ویدئو”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>