بعد از مودی را ستایش هند ‘قدیمی ترین یادگیرنده’ Bhageerathi Amma مجموعه به Aadhaar…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کرالا بزرگ Bhageerathi Amma که به تازگی برنده تمجید از نخست وزیر نارندرا مودی در ‘Mann Ki Baat’ radio آدرس برای پاکسازی سطح چهارم آزمون در سن 105 در حال حاضر مجموعه ای به او Aadhaar کارت.

نقطه از منطقه جنوب کلم های صد ساله زن بود نوشته تاریخچه شدن قدیمی ترین ‘معادل یادگیرنده’ پاکسازی چهارم استاندارد معادل بررسی انجام شده توسط دولت اجرا کرالا دولت سواد ماموریت (KSLM).

در حالی که ابراز شادی بیش از نخست وزیر ذکر نام او در ماهانه خود را, رادیو, آدرس هفته گذشته Bhageerathi اما گفته بود او فقط غم بود که او هنوز به او Aadhaar کارت.

شانس گرفتن دولت رفاه بازنشستگی رفته بودند به عنوان او تا به حال هیچ Aadhaar کارت پیرزن گفت.

مقامات از بانک ملى که آمد به دانستن در مورد وضع اسفناک این زن از طریق رسانه ها به تازگی بازدید در صفحه اصلی و تکمیل تمام مراحل لازم به ثبت نام در Aadhaar.

او در حال حاضر اذعان رسید برای Aadhaar ثبت نام و کارت انتظار می رود که صادر می شود در دو روز آینده, یک KSLM رسمی گفت.

“Bhageerathi اما سعی کردم به Aadhaar کارت قبل نیز اما متاسفانه او نمی تواند آن را به دلایل فنی. او اثر انگشت و اسکن شبکیه نمی تواند انجام شود با توجه به سن” این مقام PTI.

در حالی که روایت داستان Bhagirathi اما مودی گفت: او را در رادیو نشانی که “اگر ما مایل به پیشرفت در زندگی ما باید خودمان را توسعه اگر ما مایل به رسیدن به چیزی در زندگی, اولین پیش شرط برای آن است که دانش آموز در درون ما باید هرگز نمی میرند.”

این زن تا به حال به نظر می رسد برای بررسی انجام شده توسط دولت سواد ماموریت در کلم سال گذشته و نتیجه اعلام شد به تازگی.

این کاری بود که همیشه آرزو داشت به مطالعه و به دست آوردن دانش به حال به رها کردن رویای خود را از آموزش و خودش را بعد از مرگ مادرش به عنوان او تا به حال به مراقبت از خواهر و برادر کوچکتر.

Bhageerathi اما تا به حال سمت چپ رسمی آموزش و پرورش در کلاس سه در سن 9.

با توجه به سن پیشرفته, او تا به حال مشکل در نوشتن در امتحانات و در زمان سه روز به سه سوال مقالات محیط زیست, ریاضیات و مالایالام سواد ماموریت منابع گفت.

او به ثمر رساند 205 از مجموع 275 علائم و گل کامل علامت در ریاضی دارند.

یکی از شش فرزند و 15 نوه هستند نه بیشتر.

زن دارای 12 بزرگ و نوه بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>