بعد از مودی Covid-19 دادگاه تجدید نظر بلند را در دهلی نو در بیمارستان ها کاهش می یابد

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بیماران مبتلا به نصف در خارج از بیمار در کلینیک دهلی بیمارستان های پیشرو در روز جمعه و شنبه پس از نارندرا نخست وزیر در پنج شنبه شب خواست مردم برای رفتن به بیمارستان برای روال بررسی یو پی اس.

در تمام هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) در خارج از بیمار در درمانگاه دیدم بیش از 5800 نفر در روز جمعه است که تقریبا نیمی از این تعداد نزدیک به 11,000 بیماران جمعه گذشته است. حدود 50 درصد از بیمارانی که برای درمان در AIIMS هستند از خارج از دهلی نو است.

روز شنبه هنگامی که از بیمار درمانگاه در بيمارستان های دولتی اجرا کنید تا 1 ساعت به درمانگاه شدند و حتی بیشتر خلوت تر از روز قبل.

بیمارستان ها نیز لغو همه غیر اورژانس جراحی آغاز روز شنبه به decongest بیمارستان ها و آزاد کردن منابع از جمله تخت و بهداشت کارگران است. همه دهلی دولت بیمارستان ها نیز به کارگردانی لغو همه از جمله غیر اضطراری روش از شنبه.

هند ثبت کرده است 258 Covid-19 موارد و چهار مرگ و میر تا کنون.

“در چنین زمان بحران ما همچنین باید آگاه باشید که این بار ما ضروری خدمات ما در بیمارستان است که به طور مداوم در حال افزایش است. من مصرانه از شما را به عنوان آنجا که ممکن است اجتناب از رفتن به بیمارستان برای روال بررسی یو پی اس” نخست وزیر مودی گفت: در سخنرانی خود به ملت.

یک فرد در خارج از بیمار در بخش ثبت نام شمارنده در AIIMS گفت: “شده است وجود دارد کاهش در تعدادی از بیماران که به بیمارستان برای چند روز در حال حاضر. من فکر می کنم آنها می ترسند از coronavirus. و ساعت سخنرانی باید متقاعد بسیاری دیگر در خانه بمانند.”

Sharda Devi, 57 که به همراه پسرش, Santosh به بیمارستان در روز جمعه گفت که او تا به حال شنیده PM آدرس اما لازم بود برای آنها آمده است. “من تو را دیدم آنچه که او گفت: در مورد این که این عفونت کرونا در تلویزیون دیروز اما امروز او برنامه ریزی شده برای دیالیز. بنابراین ما تا به حال به آمده حتی اگر ما ترسیده بودند” او گفت:. هر دوی آنها با پوشیدن ماسک پارچه.

در واقع هر فرد دیگری در بیمارستان بود یک ماسک.

Ganesh شاه 64 خریداری یکی خارج از بیمارستان. “من شنیده ام در این مورد جدید عفونت کرونا. من تا به حال تحت پوشش چهره من با gamchha در صبح است. در اینجا من یک پسر فروش ماسک و یکی خریدم. در حال حاضر من آن را می پوشند در خانه بیش از حد. اگر این عفونت ممکن است به بحار بیش از حد ؟ ” او گفت:. سفر او از پتنا برای قرار ملاقات خود را برای یک ارزیابی از سرطان معده. بیهار است گزارش هر مورد مثبت از عفونت است.

یک روز قبل از PM آدرس AIIMS شروع به ارسال پیام های خود به بیماران مبتلا به یک قرار ملاقات برای بعد از یک ماه گفت: “با توجه به افزایش خطر عفونت کرونا شما درخواست برای به تعویق انداختن وقت خود را در AIIMS آن است که اگر فوری نیست در طبیعت است. این است که برای ایمنی و سلامت خوب است.”

یکی از اعضای هیات در درمانگاه پزشکی گفت: “شده است وجود دارد کاهش در تعدادی از بیماران که به بیمارستان در دو روز گذشته. امروز آن است که تقریبا نیمی; تقریبا همه بیماران دریافت مشاوره با 12 ساعت است. این محل معمولا بسته بندی تا 2 ساعت است.” در اوایل این هفته در بیمارستان های دیگر نیز شروع به گرفتن اقدامات برای محدود کردن تعداد زیادی از مردم در حال آمدن به بیمارستان.

“در صورت لزوم شما می توانید نیاز به راهنمایی بیش از تلفن خود را از شناخته شده محلی, دکتر, پزشک خانواده, و یا نسبی است که یک دکتر است. در مورد شما باید غیر ضروری, عمل جراحی برنامه ریزی شده, من از شما می خواهم برای به تعویق انداختن آن در ماه” را ب. ظ گفته بود در آدرس خود.

AIIMS انجام حدود 100 روال عمل جراحی در سراسر بخش در یک روز با دوره انتظار برای جراحی های متفاوت از یک ماه تا یک سال.

Safdarjung بیمارستان در سراسر خیابان انجام حداقل 50 عمل جراحی در روز است. بیمارستان کرده بود لغو همه غیر اورژانس جراحی دو روز پیش و از بیمار درمانگاه های محدود شد از شنبه. بیمارستان قطع زمان ثبت نام برای درمانگاه توسط یک ساعت و نیم و بسته آن سالمندان کردن بیمار در بخش برای بیماران مسن تر.

Satendra سینگ 62 سفر از جنوب شرق دهلی Jaitpur به او متورم و دردناک پا بررسی می شود در روز جمعه. “امروز وجود دارد تنها هفت نفر دیگر در صف انتظار قرار با من. معمولا آن کامل است” او گفت:. او با پوشیدن یک ماسک که پسرش رو از خود شرکت.

Ajay Kumar که کل خانواده بودند با پوشیدن ماسک گفت: “من شنیده PM. من نمی آمده اند اما من سنگ صفرا عمل جراحی برنامه ریزی شده بود برای امروز. من به نام خط تلفن شماره به بررسی کنید که آیا این تاریخ تغییر خواهد کرد اما هیچ یک پاسخ داده است. بنابراین من آمد و با پدر و مادرم به بررسی” او گفت:.

در مرکزی دهلی Dr Ram منهر Lohia (RML) بیمارستان از بیمار ادارات و جراحی شده اند را لغو یا محدود اما اطلاعیه ها در حال ساخته شده است درخواست از مردم برای آمدن به بیمارستان تنها در موارد اضطراری. “این منجر به یک کاهش در تعداد بیماران بیش از این هفته با کاهش تقریبا 50% امروز” گفت: یک بیمارستان رسمی در خواست نامش فاش نشود.

Safdarjung و RML بيمارستان ها گره مراکز برای درمان Covid-19 در شهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>