پس از دیدار Gehlot و MLAs سر به رفت و آمد مکرر به عنوان Sachin خلبان دارای شرکت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

تاب و چرخش در راجستان potboiler هستند به مراتب بیش از, و آخرین در آن است که کنگره MLAs بودن bused به رفت و آمد مکرر برای حفظ ظاهر. راجستان وزیر Ashok Gehlot نیز گزارش شده سوار اتوبوس همراه با قانونگذاران.

سانتی متر Gehlot تا به حال به نام قوه مقننه نشست بعد از ظهر امروز به جولان دادن نمایندگان مجلس حمایت از دولت او لبخند زد گسترده برای دوربین ها و حتی فلش, پیروزی, نشانه, یک عمل متقابل به معاون خود Sachin خلبان که ادعا شب گذشته که Gehlot دولت منجر شده است کاهش می یابد به یک اقلیت است. خلبان اردوگاه ادعا کرده که پشتیبانی از 30 MLAs.

این پیام از خلبان مجبور کنگره به صورت یک نشست خبری در 2:30 am اواخر شب گذشته گفت: آن را تا به حال حمایت o f 109 MLAs.

در 200 عضو مجلس اکثریت علامت 101. کنگره قبل از خلبان تصمیم به شورش حال قدرت 107 MLAs و پشتیبانی از دیگر مستقل.

این MLAs دیده می شد سوار شدن به اتوبوس رهبری نسبت به یک هتل پس از نشست خود را در سانتی متر محل اقامت.

در این جلسه تایید رهبری Ashok Gehlot و سرزنش BJP برای “پاره ای از دموکراسی” با تلاش برای بی ثبات یک دولت منتخب. آن را نیز به نام برای اقدام علیه کسانی که علیه منافع حزب است.

“این دیدار خواستار است که سخت انضباطی می شود در مقابل هر دفتر حامل یا عضو مجلس قانونگذاری که افراط در فعالیت های برابر کنگره, دولت, حزب, و یا می شود در هر توطئه” خواندن این قطعنامه است.

“همه به خوبی” وزیر Mamta Bhupesh گفت: خبرگزاری PTI قبل از سوار شدن یک اتوبوس.

چند هفته پیش پیش از Rajya سبها انتخابات کنگره منتقل شده بود به آن MLAs به رفت و آمد مکرر برای حدود یک هفته به اطمینان حاصل شود که آنها نه “اغوا” دور قبل از رای گیری.

قبل از جلسه نمایندگان مجلس آغاز رسمی وزیر ارشد, اقامت, Randeep Surjewala اعلام کرد که این حزب تا به حال بسته درهای خود را بر روی Sachin خلبان. کنگره رهبری صحبت کرده است به خلبان چند بار بیش از 48 ساعت گذشته و اگر کسی ناراحت است در یک خانواده آنها باید در کنار هم با اعضای دیگر به همه چیز کار کردن.

“از طرف کنگره رهبری از جمله سونیا جی و Rahul ji, من انتقال است که درهای کنگره حزب همیشه باز برای Sachin جی و یا هر عضو” Surjewala گفت.

شده است وجود دارد هیچ کلمه ای از Sachin خلبان اردوگاه خود را در مورد گام بعدی. معاون سانتی متر مشاور گفت: HT امروز صبح که رهبر است و نه پیوستن به BJP. در دولت مرکزی حزب, حزب کارگران گرفته بود پایین پوستر و بنر که عکسی از دولت رئیس واحد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>