پس از مونیخ فشار بر NRAI به انصراف از دهلی نو جام جهانی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

فشار, ساختمان, در, National Rifle Association of India (NRAI) به آینده تیراندازی جام جهانی در دهلی نو پس از لغو مونیخ edition با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

دهلی جام جهانی در اصل برنامه ریزی شده بود برگزار شد و از مارس 15-26 بود به تعویق افتاد و به سختی چهار روز قبل از شروع این رویداد است.

پس از آن بود که تصمیم به برگزاری این مسابقات در دو بخش — تفنگ و تپانچه مسابقات از مارس 5-12 در حالی که تفنگ ساچمهای مسابقات از ماه ژوئن 2-9.

اما با مونیخ جام جهانی لغو شدن منابع نزدیک به NRAI گفت: ورزش apex بدن در هند نیز تحت فشار به دنبال کت و شلوار در نظر گرفتن عدم قطعیت ناشی از بی سابقه بحران بهداشتی.

“وجود دارد که فشار به خصوص پس از لغو در مونیخ بود که به پس از دهلی نو برگزار شد. با توجه به اینکه مستندات در حال اجرا فقط در هند, چگونه به بورس آماده شدن برای یک رویداد مانند یک جام جهانی در حال حاضر” یک منبع گفت: PTI.

“رفتن با نظرات بسیاری در ارتباط با این ورزش در هند, نوشتن بر روی دیوار و NRAI را به خوبی به اعلام آن در حال حاضر به جای انجام آن بعدا” منبع دیگری اضافه شده است.

کسانی که در حمایت از این مسابقات باید ذکر لغو خیمه حوادث از دیگران ورزشی مانند ویمبلدون و تدارکات درگیر در سازماندهی جام جهانی در “این زمان نامشخص”.

“حتی بزرگترین از همه آنها — بازی های المپیک نیز بوده است سال آینده به تعویق افتاد. بنابراین تماس برای لغو مناسب است.” “آنها نیاز به تازه ویزا سلاح مجوز بلیط و هیچ چیز در حال کار در هر نقطه در حال حاضر,” او گفت:.

“وجود دارد هیچ دسترسی به محدوده و بنابراین هیچ آموزش.” به تازگی سه المپیک مدال تیرانداز Rajmond Debevec نیز خواهان لغو این رویداد است.

“بازی های المپیک به تعویق افتاد برای یک سال کل هند در قرنطینه اما ISSF هنوز هم نگه می دارد موکول ISSF جام جهانی تفنگ و تپانچه دهلی نو 5-13th آوریل در لیست بعدی حوادث ؟” نوشت: رسانه های اجتماعی پلت فرم.

Debevec یک مدال طلا در المپیک سیدنی علاوه بر این که پنج بار قهرمان جهان.

تصمیم به تعویق انداختن مسابقات شد وارد در بعد از دولت هند تحمیل چندین محدودیت در ورود مسافران از کشورهای آسیب دیده مانند چین و ایتالیا و کره جنوبی, ژاپن و ایران, در, یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش رمان coronavirus.

اعلام یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) رمان coronavirus تاکنون بیش از 48000 زندگی در سراسر جهان در حالی که با آلوده کردن بیش از 9.5 لاخ مردم است.

همه گیر نیز منجر به 60 مرگ و میر تا کنون در هند در حالی که با آلوده کردن بیش از 2100 نفر است.

چهارشنبه شب به فدراسیون بین المللی ورزش تیراندازی اعلام کرد لغو مونیخ جام جهانی.

“با توجه به COVID-19 گیر کمیته سازماندهی از آلمانی تیراندازی, ورزش, فدراسیون, همراه با ISSF و مقامات مسئول در مونیخ و زول شده اند مجبور به انصراف از ISSF جام جهانی تفنگ/تپانچه که باید جای گرفته اند در مونیخ آلمان از 2 به 9 ژوئن و همچنین ISSF تاریخ در مسابقات قهرمانی جهان تفنگ/تپانچه/تفنگ ساچمهای که باید برگزار شده است در زول آلمان از 11 تا 19 تیر” ISSF اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>