پس از مهاجران کنگره آمریکا را پا لایحه برای رشته دانش آموزان زائران

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک روز پس از کنگره و رئیس جمهور سونیا گاندی خواسته همه دولت واحد به پرداخت هزینه برای سفر با قطار از رشته کارگران مهاجر که در خانه رهبری حزب در روز سه شنبه تمدید ارائه به دانش آموزان و زائران که نمی توانیم هزینه سفر.

کنگره دبیر مسئول سازمان KC Venugopal نوشت به حزب دولت واحد درخواست از آنها برای پوشش قطار کرایه از دانش آموزان و زائران علاوه بر کارگران مهاجر. دولت واحد گفته شد به مطمئن شوید که چنین افرادی لازم نیست به پرداخت یک طرفه قطار کرایه به مقصد خود را اگر آنها نمی تواند استطاعت به انجام این کار..

Pradesh کنگره کمیته گفته شد به شکل مشورتی کمیته به قاب دستورالعمل ها و نظارت بر اجرای این طرح از جمله توسعه شناسایی و بازپرداخت سود علاوه بر هماهنگی با افسران منصوب شده توسط دولت برای اطمینان از منظم حرکت کارگران مهاجر.

از طریق یکی دیگر از بخشنامه های Venugopal همچنین به دولت واحد برای کمک به ایجاد میز با اختصاص خط تلفن شماره برای فعال کردن این رشته کارگران مهاجر به آنها برخورد.

“باید وجود داشته باشد گسترده کمپین های رسانه های اجتماعی از طریق تمام سیستم عامل است. این کارگران مهاجر را می توان با گردش فرم گوگل برای جمع آوری جزئیات سفر از قبیل تماس با منبع و مقصد” را بخوانید دایره.

دولت واحد نیز کارگردانی برای استقرار تیم در هر یک از ایستگاه راه آهن به منظور هماهنگی خروج از کارگران مهاجر و پرداخت به مقامات راه آهن. در یکی دیگر از حرکت کنگره به دنبال کمک های داوطلبانه از مردم برای دیدار با هزینه های سفر از کارگران مهاجر.

گاندی اعلام روز دوشنبه که او می خواهد تحمل هزینه سفر از کارگران مهاجر که در کنگره گفته بودند که مجبور به پرداخت قطار کرایه باعث جنگ لفظی با حکم Bharatiya Janata Party (BJP). حزب مخالف دولت را متهم به بودن نسبت به وضع اسفناک رشته کارگران مهاجر; BJP موقع توجه کرد این ادعا گفت: راه آهن پرداخت 85 درصد و دولت باقی مانده متضمن هیچ هزینه به کارگران است.

گاندی در روز سه شنبه به نام نشست وزرای رئیس کنگره-حکومت متحده و رهبران ارشد در روز چهارشنبه به بحث در مورد مسائل مربوط به کروناویروس همه گیر و تاثیر طولانی مدت مستند در اقتصاد است.

در ضمن Bahujan Samaj حزب (BSP) رئیس Mayawati گفت: باعث تاسف است که مرکز و دولت های ایالتی شد شارژ پول از رشته کارگران مهاجر برای گذر گاه آنها را به خانه و همچنین ارائه به پرداخت هزینه برای سفر خود را. “اگر دولت دریغ در پرداخت کرایه از مهاجران BSP را به کمک کادر خود و کمک در ساخت ترتیبات برای این کارگران,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>