پس از لاداخ بازدید, Rajnath توییتهایی تصویری از ملاقات با سربازان که از P…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

وزیر دفاع Rajnath Singh, که در زمان بررسی این وضعیت در جامو و کشمیر و Ladakh, ملاقات سربازان 16 بیهار که مبارزه تجاوز نظامی منطقه سین کیانگ سربازان در Galwan Y nullah در 15 ژوئن طی دو روز بازدید.

در توییتی توسط وزیر دفاع را در روز یکشنبه سینگ است که دیده می شود در تعامل با سربازان در Lukung کمپ در نزدیکی Pangong Tso در Ladakh. او همچنین دست تکان داد از گردان افسران و مردان در حالی که ستایش آنها را برای شجاعت خود را در برابر همه شانس.

این بیهار واحد که با آن مواجه چینی سربازان در طول درگیری در Ladakh را Galwan دره در 15 ژوئن. حمله به افسر فرمانده از 16 بیهار سرهنگ Santosh ببو بود که ماشه برای درگیری خونین. با هر دو طرف در حال حاضر درگیر در dis-تعامل در Galwan بخش 16 بیهار و PLA واحد از سیچوان آن مواجه شده در 15 ژوئن گرفته شده از خط مقدم به عنوان آن می تواند جرقه از آتش سوزی دوباره.

هند و چین شده اند درگیر در مذاکرات به شرق این ماه تنش در امتداد خط کنترل واقعی (لاک). مقامات دو کشور برگزار شد یک سری از جلسات. در طول یک جلسه در ژوئن 6, تصمیم بر آن شد که چین حرکت خود را مشاهده پست در نزدیکی تقاطع Shyok و Galwan رودخانه. در طول روال گشت در ژوئن 15, سربازان هندی در بر داشت چادر بودند هنوز هم وجود دارد به گفته افراد آگاه از آنچه آشکار در مرز آن روز.

چینی مشاهده پست سرنشین دار توسط 10-12 سربازان که گفته شد توسط هند گشت به دور. چینی ها حاضر به انجام این کار حتی به عنوان هند گشت و بازگشت به واحد خود را به آنها اطلاع در مورد توسعه است.

این بود که نیروهای هندی با حدود 50 نفر و 16 بیهار افسر فرمانده سرهنگ Santosh ببو رهبری در ادامه به چینی برای رفتن بیشتر در قلمرو خود را به عنوان آنها در خاک هند.

در ضمن در آن زمان برای اولین بار هند گشت و در بازگشت از این سایت چینی به نام به حال برای تقویت خود را از عقب موقعیت در Galwan دره رودخانه که با حدود 300-350 مردم است.

به عنوان هند گشت رسیده از منابع گفت: چینی ها در حال حاضر ساخته شده است تا نیروهای نظامی در زمین عالی در اطراف این پست مشاهده و نگهداری سنگ و سلاح آماده برای راه اندازی یک حمله در هند نیروهای نظامی است.

به عنوان دو طرف شروع به صحبت کردن در این بحث تبدیل به یک گرم و سمت هند شروع به کشیدن چادر خود را و تجهیزات. چینی ها که در حال حاضر آمادگی خود را برای تجاوز علیه, هندی, نیروهای, حمله به سمتی است که در آن اولین حمله خود را در 16 بیهار شرکت و Havildar Palani. پس از شرکت رفت پایین Biharis کنترل را از دست داده و شروع به حمله به چینی وحشیانه با وجود اینکه به شدت تعدادشان کمتر و سنگ باران از زمین بالاتر.

بیست و سربازان هندی از جمله سرهنگ ببو بودند کشته در درگیری. چین نیز متحمل تلفات اما هرگز اعلام کرد تعداد دقیق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>