پس از آسیب و چشم جراحی Reena چشم های المپیک انتخاب

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بدنسازی جلسه رفته چپ چپ تهدید کرده است که برای پایان دادن به زندگی حرفه ای او اما پس از دو جراحی های چشم و ماه به دور از بازی اواسط fielder Reena است که به دنبال در انتخاب در هند زنان هاکی تیم برای بازی های المپیک توکیو. Reena بود که از ویژگی های منظم در تیم ملی پس از اولین بار او را در سال 2017 مبارزه راه خود را از طریق به چالش کشیدن بار با اراده قوی و فوق العاده ای سیستم پشتیبانی.

“من با استفاده از یک کشش باند برای انجام برخی از ساده ورزش انعطاف پذیری زمانی که گروه جامعی و ضربه زدن چشم چپ من. پس از آن اتفاق افتاد به سرعت که من تا به حال هیچ وقت به واکنش نشان می دهند. در آن زمان کمی من می دانم که بعد از چهار ماه خواهد بود بدتر مرحله از زندگی من” به یاد می آورد Reena.

او بخشی از تیم است که برنده مدال نقره در بازی های آسیایی 2018 و همچنین FIH زنان در جام جهانی در همان سال است. او قرار بود همراه سادگی تا بدبختی در سال 2019 که به بازیگران شک در شرکت او در همه مهم مقدماتی المپیک.

“در ابتدا دکتر گفته است که به زودی التیام می یابد اما حتی پس از یک ماه که از درد مداوم, دکتر پس از آن توصیه می شود عمل جراحی به طور دائم آسیب به شبکیه چشم. این اخبار ویرانگر بود و همه من می توانم از فکر بود که آیا من تا به حال بازی هاکی دوباره گفت:” 26 ساله خود که از Chandigarh.

پس از یک استراحت مختصر Reena بازگشت به ملی کمپ در ماه جولای.

“من توصیه شد دو ماه استراحت در بستر و زمانی که من بازگشت به اردوگاه ارشد مربی Sjoerd خواهد با من صحبت به طور منظم به پپ با من. او را به من بگویید که در مورد یک بازیکن در هلند است که بازی هاکی با چشم انداز تنها در یک چشم.

“داستان های مثبت این حمایت عاطفی از پدر و مادر من و برخی از دوستان خارج از هاکی نگه داشته من با انگیزه است. “زمانی که من برگزار چوب دوباره بعد از تقریبا سه ماه من می دانستم که من می خواهم هر چیزی را به بازگشت به این تیم و من خدا را شکر به کادر مربیگری که از من حمایت با گام به گام بازگشت به آموزش کامل و نمی قرار دادن هر نوع فشار,” او گفت:.

به تعجب بسیاری از Reena در دسترس بود برای FIH مقدماتی المپیک انتخاب کرده است و باز گشت او در تست رویداد در توکیو در ماه اوت سال 2019.

او رفت و از طریق یکی دیگر از عمل جراحی اصلاحی در دسامبر اما خطر بود به تصویب رسید و سپس.

“من یک استراحت در تیم بسیار دیر است. من حدود 24 وقتی که من ساخته شده من هند اولین و تاریخ و تجربه هند کمتر است بنابراین بعد از یک سال من همه چیز را من می توانم اثبات کنم ارزش یک محل در المپیک محدود به هند و تیم ملی” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>