پس از 3 سال به پارالمپیک آماده سازی در اوکراین بالا جهنده Sharad اضطراب…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

او صرف بخشی بهتر از سه سال گذشته در اوکراین گرفتن نبرد آماده برای سال 2020 پارالمپیک اما با COVID-19 همه گیر باعث به تعویق افتادن انجام هندی, بلوز Sharad کومار است دست و پنجه نرم کردن با اضطراب “شروع از ابتدا” دوباره. کومار شده است آموزش در اوکراین پس از سال 2017 در پیشنهاد خود را برای کسب مدال در پارالمپیک توکیو به تعویق افتاد تا در سال آینده با توجه به همه گیر.

دو Asian Para Games پرش ارتفاع قهرمان و یک نقره جهان-مدال عمران و گفت: فکر نیاز به صبر کردن برای یک سال دیگر است و او مضطرب است.

“من انجام داده اند برنامه ریزی دقیق و آموزش سخت در سه سال گذشته با هدف تنها یک مدال در پارالمپیک. در حال حاضر من نمی انجام هر گونه آموزش” کومار گفت PTI وپیش اوکراین است.

“…وجود خواهد داشت هیچ رقابت در این سال و پس من باید برای شروع از ابتدا سال آینده,” او گفت:.

“به طور طبیعی من نا امید اما چه می توانم انجام دهم. جهان در بحران است در حال حاضر. ورزشی ثانویه است در حال حاضر. ورزشکاران انسان هستند و همچنین من فکر کردن در مورد ورزش, در حال حاضر, اما در مورد بدبختی جهان مواجه است.” 28 سال است که در حال حاضر مستقر در خارکف دومین شهر بزرگ اوکراین است که تقریبا 500km از پایتخت کیف. او تحت آموزش Nikitan Yevhen بود که پیش از آن در هند به عنوان یک ورزش اقتدار هند (SAI) مربی.

کومار موفق به کسب یک طلا در پرش ارتفاع T42 دسته در سال 2014 Asian Para Games قبل از اتمام در بالا دوباره در سال 2018 در T42/63 دسته.

نقره خود را در برنده شدن تلاش 2019 IPC جهان Para-دو و میدانی قهرمانی (1.83 m) در دبی ذهن او یک بلیط توکیو پارالمپیک که در حال حاضر برگزار می شود از 24 آگوست تا 1 سپتامبر در سال آینده.

پرش ارتفاع T42/63 دسته است برای ورزشکاران که به اندام تحتانی کمبود طول پا, تفاوت اختلال در قدرت عضلانی و اختلال در طیف وسیعی از جنبش.

در سن دو کومار دچار فلج پای چپ خود را پس از تجویز یک الکی فلج اطفال پزشکی در طول یک محلی ریشه کن کردن درایو.

“من نمی خواهد می گویند من از جان گذشته برای رفتن به صفحه اصلی که باید با تبدیل استفاده می شود در اینجا همانطور که من شده اند آموزش برای سه سال گذشته است. اما به تعویق افتادن پارالمپیک شده است یک ناامیدی بزرگ” گفت: Kumar که متولد Patna.

“من باید برنده back-to-back مدال طلا در دو پارا آسیایی بازی ها موفق به کسب یک مدال هر (دو نقره) در IPC جهان Para-دو و میدانی قهرمانی.

“من شده اند در جهان شماره یک. تنها چیزی که من برنده یک پارالمپیک مدال. که من رویای نهایی,” او اضافه شده است.

پرسید: اگر او از دست رفته است او گفت: “من در هند پس از IPC جهان Para-دو و میدانی در اواخر سال گذشته. من دوست داشتم برای آمدن به خانه در صورت امکان. اما وجود دارد هیچ پرواز بین المللی عامل در حال حاضر.” کومار که اهدا تومان 1 لاخ به PM مراقبت صندوق برای مبارزه با بیماری همه گیر در حال حاضر تحت هدف دولت المپیک تریبون طرح است و او نیز یک سای مربی.

علاوه بر این او است که با کمک گرفتن از GoSports پایه و اساس است.

“حمایت از تاپ و GoSports کافی نیست. من برای خرج کردن از جیب من برای اقامت در اینجا است که ارزان نیست” گفت: Kumar که دارای مدرک کارشناسی ارشد روابط بین الملل از معتبر دانشگاه جواهر لعل نهرو در دهلی نو.

چگونه است که او صرف زمان و بدون آموزش در یک کشور خارجی گفت: “من زیر مبادلات سهام در اینترنت. من شروع به سرمایه گذاری در بازار بورس سهام از آنجایی که من یک دختر 17 ساله است. من گشت و گذار در اینترنت و جمع آوری اطلاعات در سهام و سهام.

“ما ورزشکاران نیاز به درآمد اضافی. من یک سای مربی اما هر درآمد اضافی است خوش آمدید. سهم بازار در حال پایین رفتن این روزها با توجه به این کروناویروس و آن را خوب است برای سرمایه گذاران در بازار سهام اگر شما پول را هوشمندانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>