پس از رو کردن با هند و چین درگیر در دریایی مناقشه با ژاپن

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ژاپن را آغاز کرده است روند قانونی ادغام کامل از جزیره های زنجیره ای است و اختلاف با چین است. توسعه آمد فقط یک هفته پس از برخورد خشونت آمیز بین هندی و چینی سربازان در طول خط کنترل واقعی. بیست و سربازان هندی کشته شدند در این درگیری در Ladakh را Galwan دره.

در ایشیگکی شورای شهر در ژاپن در اوکیناوا ریاست تصویب یک لایحه برای تغییر نام یک منطقه اداری پوشش مورد مناقشه جزیره غیر مسکونی زنجیره ای به Tonoshiro Senkaku از Tonoshiro شروع اکتبر 1, با توجه به گزارش های رسانه ها. گروه جزیره نهفته است 1,931 متر در جنوب غربی توکیو.

این Senkakus جزیره های زنجیره ای که چین خواستار Diaoyus شده است اداره ژاپن از سال 1972 اما وضعیت حقوقی آن باقی مانده است مورد مناقشه تا به حال.

تماس با جزایر آن “ذاتی سرزمین” چین روز دوشنبه هشدار داد در توکیو در برابر هر گونه تغییر در وضع موجود است.

پکن خواست ژاپن به “رعایت روح از چهار اصل اجماع جلوگیری از ایجاد حوادث در Diaoyu جزایر شماره و اقدامات عملی برای حفظ ثبات در دریای چین شرقی وضعیت”.

با این حال ژاپنی ها شورای شهر گفت که این لایحه لازم بود به “بهبود بهره وری از مراحل اداری”.

پس مارس, چینی, کشتی های خال خال شده بود توسط ژاپنی گارد ساحلی در آبهای نزدیک به Senakakus. تعداد کشتی های چینی تنها افزایش در چند هفته گذشته با چهار نفر از آنها قایقرانی در منطقه و حتی در روز زمانی که این لایحه به تصویب رسید شورای شهر, به گزارش خبرگزاری IANS.

ژاپن در کابینه وزیر در هفته گذشته تصریح کرد که Senkakus تحت توکیو و کنترل “بدون شک” قلمرو خود را از لحاظ تاریخی و تحت قوانین بین المللی. “این بسیار جدی است که این فعالیت ها ادامه خواهد داد. “ما به طرف چینی محکم و با آرامش” او هشدار داد IANS گزارش اضافه شده است.

این Senkakus جزیره های زنجیره ای مناقشه با ژاپن است که نه تنها ارضی و دریایی اختلاف است که چین به مدت طولانی به حال با بسیاری از همسایگان خود. این جزیره و دریانوردی اختلافات مرزی با تایوان و برونئی و اندونزی و مالزی و فیلیپین و ویتنام در دریای چین جنوبی و گسترش آن است. این اختلافات شامل جزایر صخره های بانک ها و دیگر ویژگی ها در دریای چین جنوبی از جمله جزایر اسپراتلی (با ویتنام و فیلیپین و مالزی و برونئی و تایوان), پاراسل سلیمان (ویتنام), Scarborough Shoal (فیلیپین) و خلیج Tonkin (ویتنام).

هفته گذشته چین نیروی هوایی نزدیک تایوان روز جمعه برای چهارمین بار در چهار روز تایوان نظامی گفت: چین به عنوان مراحل مانور در نزدیکی جزیره که پکن ادعا می کند به عنوان قلمرو خاص خود را دارد. چینی ها نیروی هوایی داده شد اخطار شفاهی به ترک و تایوانی جت “پاسخ” تایوان نیروی هوایی گفت: بدون دادن جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>