پس از گسترش خدمات بازنشسته اسناد پنجاب می خواهد بیکار MBBS grads به داوطلب

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Chandigarh | منتشر شده در تاریخ: مارس 16, 2020 10:27:26 pm

coronavirus, coronavirus India, coronavirus Punjab, coronavirus cases in Punjab, coronavirus cases in India, coronavirus Punjab cases, coronavirus death toll, India news, Indian Express CM تمدید خدمات پزشکی حرفه ای به سختی هفته پس از قطع کارمندان دولت’ سن بازنشستگی از 60 به 58. (عکس)

پنجاب کابینه به رهبری وزیر Amarinder سینگ جمعه در زمان سهام دولت گسترده آمادگی و اقدامات لازم برای مقابله با شیوع مرگبار coronavirus و به دادگاه تجدید نظر به توده ها را به وحشت و به جای آن تمام اقدامات احتیاطی لازم را در حالی که اجتناب از مکان های شلوغ و تجمع توده.

کابینه نیز به حاضريک تصویب به وزیر را زودتر تصمیم به گسترش خدمات بازنشستگی دولتی پزشکان و کارکنان پیراپزشکی تا 30 سپتامبر این سال است. CM تمدید خدمات پزشکی حرفه ای به سختی هفته پس از قطع کارمندان دولت’ سن بازنشستگی از 60 به 58.

تعویض دنده به دنده بالاتر برای مبارزه با این تهدید توسط ویروس مرگبار دولت نیز تصمیم به تماس بیکار دارندگان مدرک MBBS و از آنها بخواهید برای ایستادن روی صورت داوطلبانه برای مبارزه با این بیماری .

در میان تمام دولتی و خصوصی و مدارس و کالج ها دستور داد بسته تا مارس 31 هیئت دولت نیز به تصویب یک تصمیم برای ارشد پزشکی دانش آموزان به حفظ و گزارش خود را به دانشگاه شده اند که باز نگه داشته و در زمین به پشتیبانی دیگر پزشکی و سلامت کارگران یک بیانیه رسمی گفت.

پس از جلسه Amarinder به دادگاه تجدید نظر به مردم را به وحشت بیش از coronavirus شیوع و توسل به همه احتیاطی ممکن از جمله اجتناب از مکان های شلوغ چسبیده به مکرر دست شستن نظم و انضباط و رعایت عطسه و سرفه رسوم.

با تمام بزرگی مجامع عمومی از جمله ورزش, همایش, رویدادهای فرهنگی نمایشگاه ها و نمایشگاه ها ممنوع تا سفارشات بیشتر CM همچنین اعتراض به دره سر به محدود کردن تجمعات مذهبی و آموزش پیروان خود را در مورد شیوع کروناویروس و اقدامات احتیاطی.

در حالی که همه سینما سالن های سالن های ورزشی و استخرهای شنا دستور داده شده است بسته دولت چپ تصمیم گیری در مورد بسته شدن مراکز و ازدواج در کاخ به هفت عضو گروه وزیران مجموعه تا قبل از آن تحت ریاست نهادهای محلی وزیر Brahm Mohindra برای نظارت بر اقدامات پیشگیرانه انجام شده برای مبارزه با تاج تهدید.

کابینه نیز به دادگاه تجدید نظر به مردم یا تسلیم عروسی خود توابع و یا محدود کردن تعداد مهمانان به کمتر از 50 سخنگوی گفت.

کابینه نیز مطلع از وضعیت این ویروس شیوع در دولت و گفته شد که تعداد مثبت coronavirus موارد تا به حال مانده است قرار داده و در یک مدت محدود به یک ایتالیا-بازگشت Hoshiarpur, مادری که در حال حاضر بستری در یک بیمارستان دولتی در امریتسار و که وضعیت پایدار است, سخنگوی اضافه شده است.

در مجموع 100 نمونه فرستاده شده بود برای تست تا به امروز که فقط یکی پیدا شد مثبت و 95 منفی برای Covid-19 در حالی که نتایج حاصل از چهار نمونه هنوز در انتظار. در مجموع 91,689 مسافران نمایش شده اند تا به امروز در فرودگاه بین المللی در امریتسار و محلی و بین المللی بررسی پست در Wagah مرز و Kartarpur راهرو. از هشت علامتی مسافران در طی غربالگری در این سایت یکی مثبت بود و همه دیگران مورد آزمایش قرار گرفتند منفی در دولت کالج پزشکی امریتسار.

بیشتر کابینه تصویب یک قطعنامه ارائه مشاوره به مردم برای جلوگیری از غیر ضروری سفر. آن را نیز به مردم توصیه می شود با داشتن سرفه و عطسه و تب بلافاصله پس از تماس در 104 پزشکی تلفنی از خانواده و سلامت وزارت رفاه و یا اتاق کنترل در مناطق مربوطه خود را دریافت و خود را مورد آزمایش قرار به رد کردن شانس خود را از داشتن آلوده شده است.

در طول جلسه هیئت دولت CM خواسته همه وزرای نزدیک به نظارت بر وضعیت و اطمینان از اجرای محدودیت در مناطق مربوطه خود را در هماهنگی نزدیک با اداری و مدنی مقامات. او همچنین از آنها خواست به برگزاری جلسات منظم با دولت محلی برای حفظ دید در مناطق خود و افزایش اعتماد به نفس مردم است.

رئیس جمهوری همچنین به وزارت بهداشت مقامات به اطمینان حاصل شود که کافی هواکش در دسترس هستند در تمام بیمارستان های منطقه برای مقابله با هر گونه exigency. او در ادامه دستور خصوصی و دولتی اتوبوس به حمل دست sanitiser برای استفاده مسافران برای اطمینان از بهداشت در وسایل نقلیه و امنیت مسافران است.

در طول آن جلسه کابینه نیز مطلع شد که در ولسوالی’ معاون کمیسیون بودند تا بشود به راه اندازی خانه به خانه کمپاین آگاهی شامل تمام کارکنان بهداشتی که در حال آموزش دیده برای این منظور از مارس 19 تا 26.

آموزش تمام کارکنان تمام ادارات در منطقه تکمیل خواهد شد مارس 18, 2020, مدیر, منشی, خانواده و سلامت, رفاه Anurag Aggarwal گفت: دولت از طریق یک مفصل ارائه شده است.

Aggarwal فاش کرد که 1077 تخت برای جداسازی بیماران شناسایی شده در 22 بیمارستان های منطقه و 3 دولت کالج پزشکی. جدای از این, 24 هواکش در دسترس بودند در سه دولت کالج پزشکی و دو بیمارستان منطقه. یکی دیگر از 376 جداسازی تخت و 290 هواکش نیز شناسایی شده در بیمارستان های خصوصی.

بیشتر ویروس شناسی آزمایشگاه در دولت کالج پزشکی در امریتسار و پاتیالا شد و در حال حاضر تست covid-19 نمونه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>