پس از هشت روز قیمت دیزل پیاده دوباره بنزین بدون تغییر باقی مانده

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

قیمت سوخت دوباره شروع به حرکت شمال پس از یک وقفه هشت روز به عنوان شرکت های نفت در روز سه شنبه مطرح پمپ قیمت دیزل 25 paise که تحت فشار قرار دادند تا قیمت آن در دهلی نو به یک رکورد تومان 80.78 در هر لیتر.

قیمت خرده فروشی بنزین, اما بدون تغییر باقی مانده است روز هشتم روز سه شنبه در Rs 80.43 هر لیتر با توجه به دولتی نفت هند شرکت (IOC).

خرده فروشی قیمت خودرو سوخت متفاوت از یک شهر به شهر در سراسر کشور با توجه به تغییرات در محلی levies.

پمپ قیمت خودرو و سوخت است که شاهد افزایش خط از 7 ژوئن دیدم 12.86% و 16.41% پرش در نرخ بنزین و دیزل بود.

در مقایسه بین المللی محک, قیمت نفت خام برنت افزایش یافت توسط 1.89% در یکی از آخرین ماه است.

طی معاملات امروز تجارت در روز سه شنبه قیمت نفت برنت معامله شد در $42.81 در هر بشکه یا حدود 0.67% پایین تر از روز قبلی نزدیک است.

در یکی از آخرین ماه بنزین و دیزل نرخ دیده می شود 21 و 23 تجدید نظر بود.

قبل از شروع روزانه افزایش قیمت بنزین فروخته شد تومان 71.26 در هر لیتر در دهلی نو و دیزل در Rs 69.39 یک لیتر در ژوئن 6.

دو نفر با دانش مستقیم از سوخت گذاری, امور, درخواست ناشناس ماندن گفت که این افزایش قیمت در یکی از آخرین ماه نیز به یک فرصت برای دولتی نفت شرکت های بازاریابی خود را برای بهبود گذشته ضرر و زیان شدهاند و یخ زده نرخ سوخت به منظور کمک به مصرف کنندگان که مضطرب توسط coronavirus بیماری (Covid-19) بیماری همه گیر.

سوخت خرده فروشان منجمد بنزین و دیزل نرخ پس مارس 16.

اما قیمت خرده فروشی مطرح شد در مارس 5, چرا که دولت دهلی نو را مطرح کرده و از ارزش افزوده مالیاتی (مالیات بر ارزش افزوده).

تقریبا همه کشورها را مطرح مالیات بر ارزش افزوده بنزین و دیزل از اواسط ماه مارس به استفاده از کاهش قیمت های نفت در بازارهای جهانی است.

یکی از افراد مشغول به کار در وزارت نفت گفت: همه گذشته غرامت نفت شرکت های بازاریابی شده اند در حال حاضر شده است با بهبود و زمان افزایش قیمت سوخت کاملا تراز وسط قرار دارد با قیمت های بین المللی از بنزین و دیزل.

دیزل قیمت در Delhi پیشی گرفته اند بنزین زیرا دولت مطرح مالیات بر ارزش افزوده در دیزل به شدت. حتی در غیر این صورت بین المللی دیزل نرخ بالاتر از بنزین فرد گفت.

این مقام گفت: دولت هیچ نقشی در روزانه تجدید نظر در قیمت بنزین و دیزل به عنوان آنها مقرراتزدایی محصولات. دولت تا به حال مقرراتزدایی قیمت گذاری بنزین در سال 2010 و دیزل در سال 2014

به وزارت نفت نیست پاسخ دادن به یک ایمیل پرس و جو.

دولت اجرای خرده فروشان سوخت – روغن شرکت (IOC), بهارات نفت شرکت با مسئولیت محدود (BPCL) و Hindustan Petroleum Corporation Ltd (HPCL) – کاهش یافته است ،

سه بخش دولتی در شرکت های نفتی کنترل بیش از 90 درصد از سوخت داخلی خرده فروشی.

شرکت نفت اجرایی ذکر شده در بالا گفت: بنزین و دیزل نرخ نیز بالا به دلیل یک جهش قابل توجهی در مرکزی levies که پاک کردن کل قیمت مزایای بین المللی که قیمت نفت خام به پايين بود.

اتحادیه دولت افزایش وظایف مالیات غیر مستقیم در بنزین و دیزل دو بار – برای اولین بار در مارس 14 by Rs 3 به ازای هر لیتر و بعد از آن در مارس 5 با 10 تومان یک لیتر در بنزین و Rs 13 در دیزل. Re 1 در هر لیتر افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم به معنای اضافی 14,500 تومان کرور روپیه درآمد به خزانه.

مصرف کنندگان نمی تواند به درو مزایای اخیر قیمت نفت به دلیل هر دو مرکز و ایالات متحده در گوشه ای تمام مزایای از طریق بالاتر عوارض در اشکال مرکزی مالیات غیر مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>