پس از رو به کاهش عفونت انگلستان PM بوریس برطرف coronavirus مستند از 4 جولای

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

مشتاق به پا زدن شروع به اقتصاد فلج توسط lockdown نخست وزیر بوریس جانسون روز سه شنبه اعلام کرد کاهش 2 متری اجتماعی فاصله حکومت اجازه می دهد رستوران ها و موزه ها بارها و گالری به دوباره باز کردن با برخی از محدودیت اما کارشناسان توصیه احتیاط.

آرامش از جولای 4, دیده می شود به عنوان یک ریسک بالا حاضر فقط به انگلستان اطلاعیه های جداگانه برای اسکاتلند ایرلند شمالی و ولز در اوایل ماه جولای. انگلستان – بدترین آسیب دیده کشور اروپایی با بیش از 42 ، 000 مرگ و میر – ثبت کرده است رو به کاهش ارقام در روزهای اخیر.

جانسون گفت: مجلس عوام که در حال حاضر وجود دارد کمی خطر دوم اوج و مجموعه ای از چهره های است که تشویق دولت خود را به سهولت مستند.

با این حال سازمان بهداشت جهانی کارشناس مارگارت هریس توصیه احتیاط: “درس است برای مردم به درک این سال از زندگی متفاوت است. نه ‘OK, it’s over’. شما نه تنها اجازه داده شده است ، شما به خوبی انجام داده اند. شما باید واقعا به ارمغان آورد و خود را در اعداد”.

“بریتانیا به ارمغان آورده است بسیار دشوار شیوع راست پایین. اخبار بسیار خوبی در دو روز گذشته در مورد محدودیت در موارد و به مراتب کمتری از مردم در حال مرگ است. بنابراین در حال حاضر لحظه به جشن که با بودن فوق العاده مراقب باشید” او گفت ،

داود پادشاه سابق و مشاور ارشد علمی اضافه شده است که کاهش مستند است “خیلی زود…خیلی زودرس و…بسیار خطرناک” از آنجا که انگلستان هنوز هم نمی باید عملیاتی ‘تست و ردیابی سیستم. او می ترسید افزایش در تعداد موارد در آینده نزدیک.

کاهش 2 متر فاصله قانون تا 1 متر را قادر می سازد صنعت مهمان نوازی و بخش دیگر را به دوباره باز کردن با برخی از محدودیت اما آن نامشخص است اگر مردم بلافاصله گله بارها به سینما و رستوران و مکانهای دیگر. نگرانی و احتیاط بیش از ویروس باقی می ماند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>