پس از DHFL مروج نقض مستند Fadnavis می پرسد: “هیچ مستند برای غنی در ماهاراشترا’

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: مارس 10, 2020 12:46:21 pm

Kapil Wadhawan, Kapil Wadhawan lockdown orders, Kapil Wadhawan DHFL, Maharashtra lockdown, coronavirus Maharashtra lockdown, India news, Indian Express افسر به حال با صدور نامه معافیت از Wadhawans از مستند هنجارها با استناد به یک خانواده اضطراری است. (عکس)

ضربه در ماهاراشترا دولت بیش از ‘تخلف’ از مستند سفارشات توسط Kapil Wadhawan از DHFL گروه و 22 نفر دیگر BJP رهبر و رئیس سابق وزیر Devendra Fadnavis روز جمعه پرسید اگر وجود دارد هیچ محدودیت برای “توانا و غنی” در دولت است.

“هیچ مستندات برای توانا و غنی در ماهاراشترا? یکی می تواند به صرف تعطیلات در Mahabaleshwar با مجوز رسمی از پلیس. ممکن است که یک مقام ارشد IPS افسر خواهد انجام چنین ناخالص اشتباه دانستن عواقب خود را. که با سفارش و یا نعمت بود که این انجام می شود ؟ آقای CM & HM ما مدیون شما توضیح ایم” Fadnavis.

همه 23 نفر سفر کرده بود به Wadhwan خانه رعیتی در Mahabaleshwar از Khandala میان یک مستند در سراسر کشور.

در ضمن صفحه اصلی وزیر آنیل Deshmukh گفت که ارشد IPS مامور شده است در مرخصی اجباری فرستاده برای اجازه می دهد DHFL مروج Kapil و Dheeraj Wadhawan به سفر با وجود مداوم مستند.

افسر به حال با صدور نامه معافیت از Wadhawans از مستند هنجارها با استناد به یک خانواده اضطراری است.

“همانطور که در بحث و گفتگو با محترم. CM آقای آمیتا Gupta, اصلی, وزیر (ویژه) ارسال شده در مرخصی اجباری با اثر فوری تا انتظار از پرس و جو خواهد شد که در آغاز در برابر او” Deshmukh توییتی.

این Wadhawans بازداشت شدند در Mahabaleshwar در ماهاراشترا سترا منطقه در روز پنج شنبه برای نقض prohibitory سفارشات میان مستند, پلیس گفت:.

یک جرم به ثبت رسیده است در برابر آنها برای رفت و آمد در نقض prohibitory سفارشات در طول coronavirus-اجرا مستند رسمی گفت.

جرم زیر بخش مربوط IPC و مدیریت بحران, قانون یکی از آنها مربوط به نافرمانی از نظم قانونی و ثبت شده در Mahabaleshwar ایستگاه پلیس در Satara منطقه ماهاراشترا گفتند.

پلیس 23 نفر از جمله اعضای Wadhawan خانواده خود را در خانه رعیتی رسمی گفت.

به گفته پلیس محلی مقامات Wadhawan خانواده همراه با دیگران در سفر از Khandala به Mahabaleshwar چهارشنبه شب در اتومبیل های خود را حتی زمانی که هر دو پونا و سترا مناطق در حال مهر و موم شده در میان مداوم مستند حاوی coronavirus.

Kapil و Dheeraj Wadhawan هستند متهم در بله بانک و DHFL موارد تقلب.

(با PTI ورودی)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>