پس از بسته APMCs, unseasonal دوش اضافه کردن به کشاورز گلایه در گجرات

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Avinash Nair | احمدآباد | به روز شده: مارس 28, 2020 2:05:39 pm

After closed APMCs, unseasonal showers add to farmer's woes in Gujarat گندم و حبوبات در Atmaram پاتل زمین در Nani Kishol ایجاد کرد.

Unseasonal دوش که حمله قطعات گجرات از جمله احمدآباد در پنج شنبه شب اضافه شده به کشاورز گلایه. قادر به فروش آنها ربیع برداشت محصول در بازار آزاد پس از دولت دستور داد APMCs بسته باقی می ماند تا 15 آوریل کشاورزان در حال حاضر مواجه با ضرر و زیان پس از باران آسیب دیده محصولات خود را.

“این APMCs بسته اند حتی قبل از من می تواند من را برداشت گندم به فروش برساند. دولت با بستن مواد غذایی-غلات بازار ما هیچ گونه نگرانی در مورد که در آن و آنها را به فروش برساند که شب گذشته, دوش, آسیب دیده, محصولات من. آن را بارید دوباره این صبح است. با محصول مرطوب من را به راحتی متحمل از دست دادن 30 درصد گفت:” Atmaram Patel, 60 سال, گندم کشاورز از نانی Kishol ایجاد کرد حدود 34 کیلومتر از Sanand در منطقه احمدآباد.

آماده-به-برداشت طلایی-قهوه ای ساقه گندم گسترش بیش از 50 bighas از این جانباز کشاورز است که در حال حاضر مرطوب و انتظار می رود به اثر نامطلوبی بر کیفیت گندم که به نوبه خود تاثیر می گذارد درآمد خود را. “معمولا ما به پایان رسید برداشت تا این زمان از سال است. اما آخرین موسمی به تعویق افتاد و به همین دلیل ما علتش ربیع محصول دیر است. من می ترسم مرطوب گندم در حال حاضر خواهد شد از دست دادن رنگ. آن را در حال حاضر خود را از دست داده رنگ قهوه ای و سفید تبدیل شده,” او اضافه شده است.

Atmaram گفت: زیره سبز کشاورزان در روستای خود بودند نیز به شدت ضربه توسط unseasonal باران. “هر چند ما محصولات آماده برداشت می باشد ما در حال حاضر پیدا کردن آن دشوار است برای گرفتن کارگران به دلیل مستند,” او اضافه شده است.

كانتى پاتل یک کشاورز بود که کشت گندم در 100 bighas در Rupwati روستای واقع در Nal Sarovar جاده در Viramgam taluka از احمدآباد منطقه است به همان اندازه لازم است. “باران را لغو کار سخت ما قرار داده بود ، این در حال حاضر تبدیل شدن به یک امر معمول. من Kharif محصول بیش از حد آسیب دیده بود به دلیل unseasonal باران” گفت: كانتى در حالی که صحبت کردن به هند اکسپرس.

با توجه به هواشناسی در بخش احمدآباد منطقه دریافت 9 میلیمتر بارندگی در 24 ساعت گذشته تا ساعت 8.30 صبح روز جمعه. دیگر مناطق که در آن بارید هستند گاندینگر (8mm), دیسا (1.6 mm) وادودارا (1.2 mm) و بوج (2.8 mm).

ساغر Rabari گجرات مبتنی بر Khedut Ekta منچ گفت که کشاورزان در حال رشد زیره سبز در شمال گجرات نیز تحت تاثیر unseasonal دوش دیروز. “کشاورزان آماده بودند با خود برداشت. اما آنها نمی تواند فروش به عنوان APMCs بسته شده است. حتی دولت است و در عین حال برای شروع تدارکات بر اساس حداقل حمایت قیمت (MSP). در حال حاضر باران را آسیب دیده خود تولید که هنوز هم دروغ گفتن در باز در کشاورزان صفحه اصلی و یا هنوز ایستاده در زمینه” Rabari گفت.

“به عنوان دولت بسته APMCs وجود دارد بیش از 100 تومان پرش در قیمت مواد غذایی-غلات و روغن های خوراکی در بازار خرده فروشی. بستن APMCs برای مدت زمان طولانی تر خواهد اخلال در زنجیره تامین و باعث کمبود,” او اضافه شده است.

با توجه به منابع در APMC Sanand بود که تهیه گندم و بسته کردن بدون اطلاع رسانی به کشاورزان در پیشبرد کشاورزان معمولا برداشت محصولات کشاورزی خود را و می آیند به طور مستقیم به APMCs به حراج خود را تولید کند. “دلیل این است که بسیاری از آنها لازم نیست که هر یک محل برای ذخیره غلات پس از برداشت و پس از باران می توانید بازی spoilsport برای کشاورزان که هنوز به فروش خود را برداشت” دفتر حامل APMC گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>