توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشرشده: مارس 22 سال 2020 9:11:50 am

India lockdown, Bengal lockdown, bengal coronavirus, centre bengal lockdown, coronavirus, mamata banerjee on india lockdown General Post Office (GPO) کارکنان تمیز کردن GPO منطقه در کلکته

در میان کشمکش بین مرکز و غرب بنگال بیش از مستند نقض این Mamata بانرجی دولت در روز سه شنبه اطمینان داد همکاری به دو وزرا مرکزی تیم (IMCT) که فرود آمد و در وزارت امور خارجه روز دوشنبه به ارزیابی دست زدن به آن از COVID-19 وضعیت.

توسعه می آید یک روز پس از اتحادیه دبیر خانه آجی Bhalla شات کردن یک نامه به راجیو سینها, رئیس, منشی, درخواست او را به پیروی از اتحادیه وزارت خانه را در کاستن از محدودیت های اعمال شده در دولت است.

در مرکز بدخشان از عدم همکاری با تیم سینها نوشت: “این یک واقعیت است که مرکزی تیم شده اند ارائه هر گونه همکاری با غرب بنگال دولت. در واقع وارد تیم بدون هر گونه مشاوره قبل با ما و در نتیجه وجود دارد و نه چنین فرصت برای ارائه هر گونه پشتیبانی لجستیک نیست این تیم خواست برای هر گونه کمک.”

او همچنین اضافه کرد که او در تماس با تیم apprising آنها را از مراحل است که دولت گرفته است. دو تیم خواهد بود و بازدید از نقاط مختلف شهر برای ارزیابی امروز نامه ای اظهار داشت.

“این است که برای انتقال من بالاترین تضمین برای اجرای دستورات دولت مرکزی صادر شده تحت مدیریت بحران عمل می کنند و همچنین جهت Honb’le دیوان عالی کشور” دولت دبیر کل گفت: اتحادیه دبیر خانه.

با استناد مکرر مستند نقض حقوق بشر در برخی از کشورهای خاص این وزارت خانه بود در روز یکشنبه گفت: تیم خواهد بود ارسال شده به مخالفان حکومت متحده, West Bengal, Maharashtra و راجستان علاوه بر Madhya Pradesh. در حالی که شمال بنگال تیم نمی تواند حرکت کل در روز چهارشنبه این تیم در کلکته پا در صبح تنها به گفته پلیس به یک U-نوبه خود.

این وزارت روز سه شنبه گفته است که دولت نمی شد همکاری با تیم مرکزی بازدید بنگال غربی بود که در نقض مدیریت بحران عمل می کنند. در آن نامه MHA به یاد می آورد که دیوان عالی کشور جهت در این زمینه شد و در خطوط مشابه و پرسید: West Bengal به ارائه پشتیبانی به IMCTs. حکم TMC واکنش نشان داد و با عصبانیت گفت: در حالی که کشورهای بودند مبارزه با coronavirus مرکز مبارزه متحده است.

این Mamata نوری-led TMC دولت شده است در مواجهه با این مرکز و پس از آن کشیده شد تا برای پیوستن به مستند اقدامات و اجازه دادن به برخی از تسهیلات با وجود چندین یادآوری. فرماندار Jagdeep Dhankhar, بیش از حد, را متهم کرده بود که دولت از زیر lockdown قوانین موثر است.

همین حالا این مقالات در Coronavirus از توضیح بخش:

چگونه coronavirus حملات گام به گام

ماسک یا ماسک? چرا هدایت شده است تغییر

علاوه بر پوشش من باید دستکش بپوشید وقتی که من رفتن به خارج از منزل?

چگونه آگرا بیلوارا و Pathanamthitta Covid-19 مهار مدل های متفاوت

می coronavirus آسیب مغز شما ؟

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de