این کنگره است که به احتمال زیاد برای رفتن برای یک پیاده کردن آن دهلی واحد پس از نابودی کامل آن در مجمع انتخابات است.

حزب بزرگ قدیمی نه تنها موفق به باز کردن حساب برای بار دوم در یک ردیف است اما 67 نامزد کنگره به رهبری داد از 70 ضبط سپرده های خود را به عنوان به خوبی.

حزب منصوب کرده بود veteran رهبر Subhash چوپرا در ماه اکتبر سال گذشته فقط چند ماه پیش از انتخابات پس از مرگ سه بار دهلی وزیر شیلا Dikshit در جولای 20.

همراه با او کریکت-تبدیل-سیاستمدار سابق و رهبر بی جی پی Kirti آزاد شد نیز به نام این حزب در مبارزات انتخاباتی کمیته ،

در حالی که آزاد پنل متوقف به وجود داشته باشد با اوج انتخابات چوپرا و حزب دهلی مسئول PC Chacko نیز به احتمال زیاد به صورت تبر. حزب تنظیم شده است را در یک چهره به سر دهلی واحد.

Chacko منصوب شد دهلی نو در شارژ در ماه نوامبر سال 2014 جلوتر از 2015 مجمع انتخابات است. او جایگزین دبیر شکیل احمد که به حال و سپس به دنبال یک ترک از سه ماه به دیدار خانواده اش در کانادا.

در 2015 سنجی حزب در حال ثبت بدترین حالت آن تا کنون عملکرد های انتخاباتی و موفق به باز کردن حساب است. Aam Aadmi Party (AAP) برنده 67 از 70 کرسی در حالی که Bharatiya Janata Party (BJP) صعود سه باقی مانده.

Chacko مشترک مضطرب در رابطه با Dikshit که در زمان بیش از به عنوان دهلی کنگره رئیس جمهور در ژانویه 2019 پس از آجی Maken استعفا داد, دلایل پزشکی. دو تن از آنان در مواجهه بیش از موضوع داشتن اتحاد با AAP برای 2019 Lok سبها انتخابات است. در حالی که Chacko مورد علاقه tie-up با AAP, Dikshit به شدت مخالف آن است.

هر دو کنگره و AAP نمی تواند برنده یک صندلی به عنوان BJP صعود تمام هفت Lok سبها کرسی در دهلی نو.

اما رهبری مرکزی در دفاع از Chacko در روز سه شنبه. کنگره رئیس سخنگوی Randeep سینگ Surjewala رد پیشنهادات است که حزب از دست داده بود و همه انتخابات را در زیر او. او گفت: این کنگره انجام شده و در سال 2019 Lok سبها انتخابات و 2017 مدنی سنجی.

این حزب در حال حاضر متعهد به بازسازی خود در دهلی نو. “ما بازسازی این حزب از ابتدا از تخته رسم نه توقیف بر ما ایدئولوژی و کار ما به عنوان من در حال حاضر اشاره کرد و هر آنچه که نیاز به انجام و فداکاری است که باید ساخته شده هیچ کنگره و یا زن خجالتی و دور از آن” Surjewala گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im