پس از Adria از مردم در حال رفتن به فکر می کنم در مورد بازگشت به تور: Sania Mirza

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

در میان بسیاری از پری گشت, داستان, در, هند, ورزش, Sania Mirza را خواهد رتبه برجسته. بازگشت به تنیس حرفه ای این ژانویه و پس از دو سال زایمان استراحت میرزا برنده دو برابر عنوان در اولین مسابقات این WTA هوبارت بین المللی همکاری Nadiia Kichenok از اوکراین. 33-year-old طعم دیگری بالا هدایت هند به تاریخی قبل از ازدواج تغذیه آف جام نقطه در دبی در ماه مارس است.

حتی به عنوان سابق دونفره جهان شماره 1 و شش-زمان گرند اسلم قهرمان شد و به تدریج صعود نسبت به او مطلوب سطح COVID-19 pandemic اعمال معافیت های حرفه ای تور و با آن میرزا را باز گشت نجومی. قرار دادن تنیس در صندلی عقب با وجود داشتن یک دادگاه در حیدرآباد میرزا به صحبت کرد HT در مورد چالش ها در پیدا کردن انگیزه برای یکی دیگر از سفر بازگشت و تهدید به تور مجدد در ماه آینده پس از نواک جوکوویچ در آدریا تور خرید اینترنتی.

گزیده ای:

کمی نا امید با راه کارهای unravelled در باز گشت خود را فصل ؟

آن زمان دشوار برای همه. من خیلی سخت کار می کرد برای بازگشت—نه فقط به مبارزه با مناسب دوباره به بازی اما همچنین قادر به رقابت و برنده شدن در بالاترین سطح است. پس از آن سخت بود زمان. اما من فکر می کنم این کمی خودخواهانه به فکر می کنم تنها از آن. ما در حال رفتن را از طریق یک بیماری همه گیر بنابراین ما باید به دنبال در تصویر بزرگتر. برای من تنیس است که واقعا یک اولویت در این لحظه.

آیا شما در این دوره به عنوان یک فرمت قبلی خود را شکسته ؟

نه واقعا. در آن طول می کشد یک زن و شوهر از ماه به پشت (به قله سطح). البته من برنده این مسابقات برای اولین بار که بازی کردم اما من فکر نمی کنم من در بازی من بهترین تنیس. در آن زمان من رسیده Fed Cup, من بازی واقعا خوب بود و من به دنبال به جلو به بازی مسابقات بزرگ. این یک وضعیت ایده آل برای هر کسی و برای من کار کسانی که در یک و نیم سال به عقب بر گردیم به بازی آن چیزی نیست که من بیش از حد خوشحال است.

چگونه است که این شکستن متفاوت از قبلی شما یکی است ؟

متفاوت است در بیشتر راه بیش از یک. آن را یک بیماری همه گیر و ما واقعا فکر کردن در مورد تنیس آنجا که ما در مورد سالم بودن به خصوص در این برهه از زمان با هند ضربه اوج. در حال حاضر آن را فقط در مورد امن بودن.

من شروع به بازی تنیس برای چند هفته در وسط اما از آنجا که این موارد در حال افزایش بود, بسیار, من نمی خواهم به شانس. من نمی توانم فراموش نکنید که من یک کودک در خانه من و من باید فوق العاده مراقب باشید. اما تا آنجا که من تناسب اندام است که نگران من شده است قادر به نگه داشتن آن تا. بنابراین امیدوارم زمانی که من شروع به بازی تنیس حافظه عضلانی باید اجازه دهید من دوباره هموار. حتی اگر من برای یک زن و شوهر از ماه قبل از من تصمیم به آن باز گشت و هر زمان که تنیس گرداند, من فکر می کنم باید آن را خوب. در حال حاضر من فقط در تلاش برای کار بر روی تناسب اندام. چیزی که من متوجه شدم زمانی که من تا به حال استراحت پس از Izhaan (Sania پسر)—که زمانی که من از لحاظ جسمی متناسب و بدن در شکل خوب تنیس می آید و بسیار سریعتر.

آیا شما دوباره مایل به کار راه خود را از ابتدا و پس از یک وقفه طولانی پس از انجام یک بار آن را در حال حاضر ؟

من صادقانه معتقدم که آن را بسیار سخت به ویژه پس از من برای آن سال و نیم به گشت و رسیدن به این مرحله از بازی به بالاترین سطح. پس از آن دشوار است. اما با این که آن را بیشتر در ذهن و اگر من قادر به مراقبت از آن, من با اعتماد به نفس است که از لحاظ جسمی من قادر خواهد بود به آن را انجام دهد. به همین دلیل تمرکز بر ماندن از لحاظ جسمی فعال و مناسب حتی اگر من به آمار توپ تنیس. در حال حاضر من آماده رفتن که مایل اضافی برای انجام این کار است. من نمی توانم به شما بگویم که چگونه من احساس می کنم در 2-3 ماه اما در این مرحله احساس می کنم که من آماده برای قرار دادن در همه که کار سخت دوباره. من فکر می کنم از آن خواهد بود آسان تر از آنچه من در حال حاضر انجام می شود چرا که من لازم نیست به از دست دادن 26 کیلو مثل قبل!

شما صحبت از ذهن خواهد شد و شما باید به حفاری عمیق تر برای پیدا کردن که از گرسنگی به بازگشت به دادگاه دوباره ؟

آن را سخت برای پیدا کردن انگیزه و دلیل این که شما در واقع نمی دانم زمانی که شما در حال رفتن به بازگشت. بنابراین شما نمی دانید که آنچه شما در حال کار برای. به عنوان بازیکنان تنیس و یا ورزشکاران ما در زندگی است بنابراین هدف گرا است که ما به طور مداوم در حال مانند “خوب ما در حال رفتن به محل کار نسبت به این; ما در حال کار نسبت به آینده و پیروزی در این گرند اسلم; رفتن به بازی های المپیک’ و یا هر آنچه در آن ممکن است. همه خود را مجموعه ای از اهداف است. و من معتقدم که آن سخت است برای قرار دادن در همان مقدار تلاش و بدون داشتن یک هدف; حداقل این است که چگونه آن را برای من. اما هیچ چیز آسان می آید و اگر شما می خواهید به بازگشت به آن سطح شما باید برای کشف کردن راه برای پیدا کردن است که انگیزه. بنابراین من سعی کنید به آن را نگه دارید مختلف هر روز. من از ترفند این است که قطار در راه های مختلف. من فکر می کنم که شما نیاز به حفاری کمی عمیق از آنجا که همه این آموزشی که شما قرار دادن در شما نمی دانید که هنگامی که شما در واقع رفتن به آن را قرار داده در حال استفاده است.

تنیس مجموعه به صورت متفاوت در پست COVID جهان سختگیرانه اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای حتی در دادگاه. آن را عجیب و غریب ؟ داشتن جمعیت بیش از حد…

من در تلاش بود به خوش و من امیدوارم که آنها پیدا کردن یک واکسن به زودی. هر چند در ابتدا ممکن است کمی متفاوت است. اما ما همه عادت کردن به جدید طبیعی ” درست است ؟ پس از آن شما فقط نیاز به زمان برای رسیدن به این تغییرات. که گفت: من امیدوارم که این نمی تواند عادی برای بیش از حد طولانی است و ما لازم نیست به فکر می کنم دو بار قبل از بغل کردن—نه تنها در زمین تنیس, اما فقط دوستان و یا مردم شما را دوست دارم. بدون داشتن جمعیت قطعا می تواند عجیب و غریب و متفاوت نیز هست. اما ما فقط باید به یاد بگیرند برای انطباق با چیزهای جدید.

آیا به نظر شما حرفه ای تور پیش رفتن در ماه اوت به ویژه پس از آنچه اتفاق افتاده است با آدریا تور? و این بود که موقع درس برای تنیس جامعه در این وضعیت ؟

از آنچه که من شنیده ام آنها در حال تلاش برای (برو جلو). راستش من نمی دانم اگر آن را به اتفاق می افتد. این مشکل برای من اینجا نشسته به پیش بینی چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان در دو ماه و ارزیابی وضعیت وجود دارد. اما در واقع پس از آنچه اتفاق افتاده است در آدریا تور, من معتقدم که مردم در حال رفتن به فکر می کنم در مورد آن (بازگشت به تور) چند بار. این یک خطر برای سلامتی این هیچ شوخی است. ما فقط باید صبر کنید و تماشا کنید, چرا که آن را مانند ما زندگی می کنند روز به روز در حال حاضر.

من نمی دانم اگر من قصد دارم برای گفتن که در آن موقع درس که تنیس جامعه نیاز به یادگیری برخی از برترین بازیکنان ما در جهان تست مثبت است. من فکر نمی کنم ما مورد نیاز است. من آرزو می کنم هیچ یک از آنها تا به حال آزمایش مثبت چرا که من می دانم حداقل 10-15 نفر در نزدیکی که آزمایش مثبت و یک زن و شوهر از آنها در آن ساخته شده است. پس از آن دشوار است.

هندی ترین بازیکنان در برابر این ایده از ما باز پیش رفتن به عنوان برنامه ریزی شده در نیویورک بیشتر از آن بدون مقدماتی نیم دونفره قرعه کشی و بدون مخلوط شده است. شما چه خبر ؟

این مشکل برای هر یک از ما را به می گویند که ” بله ما برای آن (US Open)’. ما در حال نشستن در هند مرزهای ما هنوز بسته است و ما نمی دانیم که آنها در حال رفتن برای باز کردن. ما باید صبر کنید و تماشا کنید اگر این اتفاق رخ خواهد داد یا نه—این دو ماه دور و موارد هنوز هم در حال افزایش در سراسر جهان است. اما قطعا بدون مقدماتی نیمی از دونفره قرعه کشی و بدون مخلوط آن را سخت بگیرید. زیبایی گراند اسلم است این واقعیت است که شما باید مخلوط دو برابر و مقدماتی. من مجرد واجد شرایط خودم و واجد شرایط یک زن و شوهر از بار در گرند اسلم. این یک دستاورد خود را به فقط آن را به قرعه کشی اصلی پس از سنگ زنی در آن سه دور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>