پس از 277 متر در 6 روز از 16 کارگران شروع 600 متر با خستگی راه رفتن برای رسیدن به زادگاه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Raakhi Jagga | Ludhiana | منتشر شده: مارس 30, 2020 5:44:24 am

migrant worker, Coronavirus outbreak, India lockdown, chandigarh news, indian express news یک زن و شوهر و فرزند خود را که بخشی از گروه 16 استراحت در راجستان مرز در Sadul Shahar.

این رفت و 277 متر از امریتسار به Sadul Shahar در راجستان از جایی که آنها مجموعه ای خاموش برای Gangapur شهر مادری خود جای یکی دیگر از 600 متر دور. یک گروه 16 از جمله دو زن و دو کودکان نوپا رسیده Sadul Shahar حدود ساعت 11 صبح روز یکشنبه – ششم خود را روز به روز بر پا است. به عنوان مرزهای مهر و موم شد آنها وارد شده از طریق منطقه جنگل.

یکی از آنها مردی است که تا به حال تحت پوشش صورت خود را با یک حوله گفت: “روستاییان (در Sadul Shahar) به ما ارائه غذا و جایی برای استراحت. ما رسیده بود امریتسار در 20 مارس برای کارگر کار می کنند. ما قرار بود به کار وجود دارد در طول فصل تابستان است. اما پس از آن مستند اعلام شد و ما گیر کردم خود وجود دارد. از این رو ما شروع به راه رفتن از امریتسار در مارس 24. در بین ما صورت گرفت آسانسور در برخی از سرعت و یا کامیون به گرفتن برخی از بقیه. ما خواب در کنار جاده هر جا که ما متوقف شده است. در این راه برخی از مردم به اندازه کافی خوب به ما ارائه لنگر. هر چه پول کمی ما تا به حال تمام شده است بنابراین ما تا به حال به آمده است.”

به عنوان آنها راه می رفت این گروه در زمان نوبت به حمل دو فرزند. مرد دیگری گفت: “ما نمی دانیم که مرزهای مهر و موم شده تا ما از طریق جنگل راه می رفت منطقه. اگر راجستان دولت می تواند به ما کمک کند رسیدن به روستای ما آن کمک بزرگی خواهد بود. چند روز گذشته شده است یک مصیبت برای ما است.”

Sadul Shahar مرز شهر راجستان گنگانگر منطقه است و نزدیک به پنجاب آبوهر. Gangapur است که بیش از 600 متر جلوتر از Sadul Shahar. ظهر این گروه منتقل شده بود جلوتر و پلیس محلی نمی ارائه هر گونه اطلاعات از محل نگهداری آنها. آبوهر SP, M, S گیل گفت: “من آگاه هستم از هر گونه گروه ورود راجستان از پنجاب. از این رو من نمی دهید.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>