آفریقای بانک توسعه تصویب وام, کمک های مالی برای مبارزه با کروناویروس

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بانک توسعه آفریقا تایید شده وام و کمک های مالی برای کشورهای مختلف برای دفع Covid-19 pandemic به عنوان عفونت ضرب در سراسر این قاره است.

قرض دهنده ارائه خواهد شد $97.7 میلیون برای رواندا بودجه برای کمک به کشور خود را تقویت بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم پایه اقتصادی مقاومتی و کاهش بیماری همه گیر و تاثیر آن بر آسیب پذیر ترین مردم است. تحت بدترین سناریو رواندا تولید ناخالص داخلی می تواند قرارداد 2 ٪ در این سال AfDB گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

بانک نیز گسترش $41.2 میلیون دلار به جیبوتی که شامل $4.1 میلیون وام تحت آن Covid-19 دیدگاه تسهیلات. جیبوتی با یکی از بالاترین نرخ ابتلا به عفونت در شاخ آفریقا می تواند اقتصاد خود را کوچک 3.8% در این سال است.

AfDB مدیران نیز توافق $53.3 میلیون دلار کمک مالی برای گامبیا لیبریا و سیرالئون از 10 میلیارد دلار Covid-19 پاسخ مرکز اصلی آن کانال برای جذب کشورهای آفریقایی از اقتصادی و سلامت تاثیر بحران.

غنا که در رتبه چهارم در تعداد زیادی از عفونت ها در این قاره را دریافت خواهد کرد $69 میلیون دلار کمک مالی برای ارتقاء انزوا امکانات خرید کیت تست مواد مخدر و تجهیزات و تخت AfDB گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>