آفریقایی ها مورد آزار و اذیت در جنوب چین در میان Covid-19 و ترس از وارد موارد

سفارت آمریکا در چین صدور هشدار امنیتی در روز شنبه برای آفریقایی-آمریکایی ها زندگی و کار در جنوب شهر گوانگژو پس از چندین گزارش گفت: اعضای بزرگ سیاه و سفید جامعه در شهر بودند هدف قرار داده و مورد آزار و اذیت در میان Covid-19 ترس.

دیپلمات های چندین کشور آفریقایی را نیز گرفته تا ماده از شهروندان خود را مورد آزار و اذیت با سفارتخانه های چینی.

گزارش از آفریقایی بودن هدفمند در گوانگجو می آید در این زمینه از افزایش تعداد وارد Covid-19 نفر در چین است.

روز شنبه, مقامات بهداشت و درمان در گفت و گو با دریافت گزارش از 46 جدید تایید Covid-19 موارد در سرزمین اصلی چین جمعه که 42 وارد شد.

سه مرگ و میر در هوبئی و هشت جدید, موارد مشکوک, همه آنهایی که وارد شده بودند روز جمعه گزارش داد در سرزمین اصلی.

از جمعه خشکی گزارش شده بود در مجموع 1,183 وارداتی موارد ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: در آن گزارش روزانه است.

به طور کلی موارد تایید شده در سرزمین اصلی رسیده بود 81,953 روز جمعه با 3,339 مرگ و میر.

سفارت آمریکا هشدار امنیتی در روز شنبه گفت که “پلیس دستور داد بارها و رستورانها و نه برای خدمت به مشتریان که به نظر می رسد از مبدا” و مقامات محلی راه اندازی کرده اند اجباری تست و عزت قرنطینه برای “هر کسی با ‘آفریقایی تماس با ما.'”

که در پاسخ به افزایش عفونت های ویروسی در گوانگژو به ما گفت که “آمریکایی های آفریقایی تبار نیز گزارش شده است که برخی از کسب و کار و هتل ها حاضر به انجام کسب و کار با آنها.”

با توجه به سی ان ان گفت که این مصاحبه بیش از دو دوجین آفریقایی زندگی در گوانگژو بسیاری شده بود بدون اینکه موضوع را به صورت تصادفی تست برای Covid-19 و قرنطینه به مدت 14 روز در خانه های خود با وجود داشتن هیچ نشانه و یا در تماس با بیماران شناخته شده.

وجود دارد حدود 80,000 اتباع خارجی ساکن در گوانگژو, پایتخت جنوب چین صنعتی نیروگاه استان گوانگدونگ است.

طبق آمار رسمی وجود دارد 15,000 آفریقایی در شهر زندگی می کنند. با این حال بیش از هزاران سفر در داخل و خارج از شهر است. مصر و مالی و جمهوری دموکراتیک کنگو در حال عمده منابع از مهاجران. بسیاری از آنها درگیر در تجارت و یا تحصیل در این شهر است.

چینی, سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian در روز پنج شنبه به خبرنگاران گفت که چین ضروری ترین کار این است که برای جلوگیری از “در خارج از کشور واردات” ویروس اما اذعان کرد که “ممکن است برخی از سوء تفاهم ها در اجرای اقدامات است.”

چین رفتار همه خارجی ها به همان اندازه ژائو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر