تب خوکی آفریقایی: پس از Covid-19 یکی دیگر از بیماری از چین بازدید آسام; 2,500…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این تب خوکی آفریقایی (AFS) است گریبانگیر آسام است که در حال حاضر مبارزه با Covid-19 شیوع. و آن در حال رشد و گسترش است احساس خطر دولت.

وزیر Sarbananda Sonowal روز دوشنبه پرسید دامپزشکی و ادارات جنگل به رسم گسترده نقشه راه برای مقابله با این وضعیت ناشی از این بیماری است که کشته شدن در حدود 2500 خوک.

او خواسته مقامات مربوطه برای انجام ‘تهدید-نقشه برداری و انجام تدابیر مهار در سراسر کشور.

دولت اعلام خواهد کرد یک بسته کمک مالی پس از گرفتن سهام از این وضعیت به صرفه جویی کشاورزان از penury, او گفت:.

روز یکشنبه دامپزشکی وزیر Atul بورا گفته بود این بیماری تشخیص داده شد نسبت به پایان ماه فوریه این سال, اما آن آغاز شده در مارس 2019 در یک روستا در Xizang استان چین هم مرز آروناچال پرادش.

“ما تصمیم به رفتن نیست برای حذف در حال حاضر. ما ایجاد مهار در منطقه عرض 1 متر شعاع منطقه آلوده و منطقه نظارت عرض 10 متر,” او گفت:.

با توجه به یک 2019 دولت سرشماری خوک جمعیت بود 21 لاخ است که افزایش یافته و به حدود 30 لاخ در حال حاضر بورا گفته بود.

بانک جهانی و سازمان بهداشت حیوانات, ASF, شدید بیماری ویروسی موثر بر هر دو داخلی و خوک. این گسترش می تواند با زندگی می کنند و یا خوک مرده و محصولات گوشت خوک.

انتقال نیز می تواند رخ دهد از طریق آلوده تغذیه و اشیاء از قبیل کفش و لباس و وسایل نقلیه چاقو و دیگر تجهیزات. بر خلاف کلاسیک تب خوکی (CSF) وجود دارد که هیچ واکسنی برای ASF.

در حالی که آنفلوآنزای خوکی می تواند از حیوانات به انسان, تب خوکی نمی کند و به همین دلیل است که نه بهداشت عمومی را انتخاب کنید.

“موسسه ملی امنیت بالا بیماری های دام (NIHSAD) بوپال تایید کرده است که این تب خوکی آفریقایی (ASF). دولت مرکزی به ما اطلاع داده است که این اولین نمونه از این بیماری در کشور” بورا روز دوشنبه گفت:.

او همچنین در بازدید از موسسه منطقه ای دام کارآفرینی مدیریت (RILEM) و ICAR-مرکز تحقیقات ملی در خوک در Rani همراه با Sonowal.

بورا همچنین گفت که هیچ امکان آلوده شدن توسط ASF ناشی از مصرف گوشت و محصولات گوشت خوک.

معمولا ولگرد خوک آلوده با این ویروس ها اما از اواخر کسانی که در مزارع نیز یافت شده است که مبتلا به این بیماری است.

این دامپروری گروه در ابتدا در اداره, کلاسیک, واکسن آنفلوآنزای خوکی اما آن متوقف شد با توجه به این که ترس از این بیماری می تواند از طریق دکتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>