هیچ دست دادن یا بغل کردن بدون تف و بدون بازدید از سالن در طول مستند در میان سخت دستورالعمل صادر شده توسط فدراسیون دو و میدانی هند برای مبارزه با COVID-19 همه گیر پس از تصمیم دولت برای از سرگیری فعالیت ورزشی بدون تماشاگر.

پس از وزارت ورزش به آن پیش بروید به از سرگیری آموزش در آن مجتمع و استادیوم AFI در سه شنبه صادر شده خود را, دستورالعمل های عملیاتی استاندارد برای آموزش اعضای کمپ.ورزشکاران در NIS-Patiala و ورزشی اقتدار هند مرکز در بنگلور هستند اما هنوز به سر منزل آموزش.

از طریق سند AFI به کارگردانی ورزشکاران به قطار تحت سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل و همچنین به دنبال اضافی هنجارهای صادر شده توسط دولت “مذهبی”.

با توجه به دستورالعملهای عملیاتی استاندارد ورزشکاران ممنوع از آموزش در صورتی که علائم شبه آنفولانزا مانند عطسه و سرفه و مشکل در تنفس و خستگی و یا اگر آنها در تماس نزدیک با کسی که نشان داد چنین علائم.

“آیا لرزش دست و یا در آغوش گرفتن ورزشکاران دیگر مربیگری اعضای هیات نمی عطسه یا سرفه بدون پوشش دهان و یا بینی. نمی تف گفت:” سند رسمی ساخته شده در روز سه شنبه.

در صورت هر گونه علائم ورزشکار مربوطه باید گزارش بلافاصله به رئیس/معاون مربی یا بالا عملکرد مدیر.”حفظ فاصله اجتماعی در تمام زمانها. مراجعه به آرایشگر فروشگاه/سالن/سالنهای زیبایی/مراکز خرید ممنوع است. آیا غذا خوردن در خارج و یا سفارش غذا بسته” جزئیات یکی دیگر از مجموعه ای از دستورالعمل حذف.

این کمپ شده اند گفت: ورزش/قطار/راه رفتن در گروه و آنها باید حفظ فاصله ایمنی حداقل 2 متر از دیگران در آموزش و همچنین در زمان های دیگر نیز. آنها خواسته شده است تا خود را حمل بطری آب و نوشیدنی های انرژی و همچنین از دست sanitisers و حوله.

ورزشکاران نیاز به ترک اتاق خود را دقیقا پنج دقیقه قبل از خود برنامه ریزی آموزشی. آنها را به “عجله” به مربوطه خوابگاه اتاق بلافاصله بعد از تمرين و آنها باید نه “قطع”.

آنها خواسته شده است به “همیشه پوشیدن کامل آستین T-پیراهن و شلوار پیراهن هر پله از اتاق بیرون”. سونا/حمام یخ امکانات در دسترس نخواهد بود در طول این “محدود آموزش” فاز.”مطمئن شوید که اموال خود را در حال لمس نیست ، به طور مشابه نزنید هر چیزی که متعلق به شما است. را بلافاصله پس از رسیدن به اتاق خود. آیا پوشیدن همان لباس ها را بعد از حمام.”در مورد استفاده ایمن از تجهیزات سند گفت: “پاکسازی تمام به کار گرفته و پیاده سازی قبل از استفاده و بعد از مثلا عکس javelins و بحث است. تمیز کردن تجهیزات با یک اسپری ضد عفونی کننده و در نتیجه از آموزش است.

“استفاده از دستکش یکبار مصرف شده توسط ورزشکاران است که به شدت توصیه می شود. برای رله ورزشکاران تمرین باتون ارز, استفاده از دستکش الزامی است.”مربیان ساخته شده اند مسئول پایبندی به این دستورالعمل توسط ورزشکاران خواهد شد که قطار در زیر آنها را در همه زمان ها. آنها وظیفه است برای اطمینان حاصل شود که ورزشکاران اجتماعی حفظ فاصله در تمام زمانها.

ورزشکاران اجازه داده نخواهد شد به ترک اردوگاه ها به جز در مواردی که تنها می تواند تحریم توسط AFI جمهور. کسانی که ترک اردوگاه/بازدید از خانه های خود را/و یا هر جای دیگر در خارج از دانشگاه باید از طریق 14 روز در قرنطینه قبل از اینکه دوباره به اردوگاه.

تمام ورزشکاران نیز خواسته شده است برای دانلود با دولت هند Aarogya Setu برنامه برای ردیابی COVID-19 آلوده به افرادی که در نزدیکی آنها و همچنین ارزیابی سلامت خود را از زمان به زمان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im