افغانستان دوئل رهبران به برگزاری موازی ریاست جمهوری inaugurations

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

افغانستان دو رقیب رهبران در حال آماده شدن برای برگزاری موازی ریاست جمهوری inaugurations روز دوشنبه بعد از جفت موفق به رسیدن به یک توافق در یک واحد و سودای طالبان.

این تف مطرح شده است و ترس برای افغانستان شکننده دموکراسی به عنوان ما آماده به ترک کشور پس از توافق با شورشیان در ماه گذشته با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد به پایان دادن به امریکا طولانی ترین جنگ.

نظر سنجی شد و در سپتامبر برگزار شد اما وقت اشرف غنی بود و تنها اعلام کرد که برنده دور دوم در ماه فوریه پس از تکرار تاخیر و اتهام تقلب انتخابات جرقه خشمگین پاسخ سابق و رئیس اجرائیه که قول داد به فرم خود را موازی با دولت است.

در آخرین لحظات مذاکرات گزارش توسعه یافته در اواخر شب یکشنبه به عنوان دو طرف به دنبال به واسطه یک توافق است.

اما صبح روز دوشنبه کمی وجود دارد نشانه یک راه حل بود پیدا شده است با غنی و عبدالله تنها اعلام کرد که مراسم تحلیف خود خواهد بود با تاخیر چندین ساعت.

عبدالله عبدالله Faraidoon Khwazoon به خبرگزاری فرانسه گفت این مراسم خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده اما هشدار داد: “همه چیز می تواند تغییر”.

واشنگتن قبلا هشدار داد که مجادله مطرح شده خطر ابتلا به ما خروج معامله که نیاز به طالبان برای مذاکره با کابل.

گسترش تفرقه در میان سیاستمداران افغان را با هراس افگنان دست بالا در مذاکرات.

مبارزه برای قدرت

خود بازی تاج و تخت را ترک کرده است بسیاری از افغان نومید برای آینده کشور خود نگران است که افغانستان سیاستمداران خواهد بود هیچ بازی برای طالبان در هر گونه مذاکرات صلح.

“این غیر ممکن است که دو رئیس جمهور در یک کشور” گفت: احمد جاوید, 22 که خواست مردان “برای قرار دادن منافع شخصی خود را کنار گذاشته و تنها به فکر کشور خود را به جای مبارزه برای قدرت”.

او به خبرگزاری فرانسه گفت که “به جای برگزاری سوگند-گرفتن مراسم آنها باید به یکدیگر صحبت کنید برای پیدا کردن یک راه حل”.

افغان ها نشان داده اند کمی شور و شوق برای عبدالله غنی یا روند انتخابات به طور کلی است. بسیاری از آنها ممتنع در سال گذشته بدون زرق و برق نظرسنجی که دیدم نامزدهای زمین چند ایده و یا سیاست.

بیکاری بالا است و حتی فارغ التحصیلان دانشگاه مانند جاوید در حال تلاش برای پیدا کردن کار در حالی که خشونت ها ادامه دارد به جز در طول یک هفته جزئی آتش بس پیش از طالبان و معامله است.

در مرگبارترین حمله به آمار افغانستان در هفته دولت اسلامی, گروه مسلح از کشته شدن 32 نفر و زخمی شدن ده ها تن دیگر در یک دوشنبه تجمع در کابل بزرگداشت یک سیاستمدار از هزاره قومی ،

طالبان نیز ramped تا حملات بر نیروهای افغان و غیر نظامیان است.

افزایش امنیت

این مراسم را در زیر افزایش امنیت با بسته شدن جاده و متعدد بازرسی در کابل ساعت قبل از دو مرد بودند که با توجه به سوگند.

ده ها تن از هواداران منتظر در دو سالن های در داخل محوطه کاخ ریاست جمهوری که در آن هر دو نفر انتظار می رود از خود مراسم.

کارشناسان می گویند این اختلافات است که به احتمال زیاد به هزینه دولت است که در حال حاضر تحت فشار پس از اینکه بسته خروج از دوحه مذاکرات است.

با توجه به توافق نامه امضا شده در قطر نیروهای خارجی را از افغانستان در 14 ماه در ازای مختلف تعهدات امنیتی از طالبان و تعهد به مذاکره با کابل.

تحلیلگر سیاسی عطا نوری گفت: squabbling خواهد “به شدت تحت تاثیر موقعیت دولت را در آینده داخل افغانستان مذاکرات”.

“وحدت تنها راه (رو به جلو) اگر آنها می خواهم به پیروزی در میز مذاکره” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

طولانی مدت سیاسی بحران به ارمغان آورد خاطرات از عصبانیت رقابت انتخابات 2014 نیز که دیدم غنی برنده اعلام شد.

آن زمان عبدالله حامیان برگزار شد تظاهرات خشونت آمیز قبل از ما در نهایت مداخله به کارگزار بی دست و پا معامله بین دو رقیب با غنی به عنوان رئیس جمهور و عبدالله عبدالله به عنوان رئیس اجرایی است.

تجدید مجادله اضافه کرده است به ناکامی عادی افغان.

“آنها وعده در طول مبارزات انتخاباتی اما هرگز خود را در عمل به وعده های انتخاباتی و Noman Formuli گفت.

“آنها قول داده بود برای آوردن امنیت آنها شکست خورده است. آنها وعده داده شده شغل برای کشور آنها شکست خورده” 24 ساله به خبرگزاری فرانسه گفت.

“ما خسته از دیدن آنها”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>