پیشرفته سرطان و شیمی درمانی ممکن است باعث تشدید خطر شدید Covid-19: مطالعه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

پیشرفته سرطان و شیمی درمانی درمان ممکن است افزایش خطر ابتلا شدید Covid-19 با توجه به یک مطالعه که به بررسی بیش از 400 بیماران بستری با رمان coronavirus عفونت است.

تحقیقات منتشر شده در مجله Nature Medicine به ذکر است که 40 درصد از 423 بیماران مبتلا به سرطان در شهر نیویورک مرکز سرطان مبتلا Covid-19 بودند به بیمارستان منتقل شد. به گفته محققان از جمله مینی Kamboj از Memorial Sloan Kettering Cancer Center در آمریکا 20 درصد از بیماران مبتلا به بیماری تنفسی شدید ایجاد شده و 12 درصد درگذشت ظرف مدت 30 روز. در حالی که شیمی درمانی نشد به یک عامل تشدید آنها گفت: بیماران تحت درمان با بازرسی بازدارنده سلول های بنیادی بودند بیشتر احتمال دارد به بستری شدن تنفسی و عوارض ناشی از عفونت ویروسی است.

در حالی که مطالعات قبلی از چین و ایتالیا پیشنهاد دارد که بالاتر Covid-19 مرگ و مير در بيماران مبتلا به سرطان دانشمندان گفت: کمی شناخته شده در مورد فعل و انفعال بین این دو بیماری و یا چگونه فعال درمان سرطان ممکن است باعث تشدید اثرات Covid-19.

در این مطالعه آنها مورد تجزیه و تحلیل بالینی فنی 423 بیماران مبتلا به سرطان و Covid-19 از آنها 212 نفر مرد بودند و 211 نفر زن بودند. با توجه به مطالعه در مورد 56 درصد از بیماران بیش از 60 سال سن داشتند و اغلب مبتلا به تومورهای جامد از جمله سرطان پستان و سرطان کولورکتال و سرطان ریه است. دانشمندان گفت: 59 درصد از بیماران نیز تا به حال از قبل موجود شرایط مانند دیابت و فشار خون و کلیه و یا بیماری های قلبی کدام اند نیز در ارتباط با افزایش شدت بیماری.

از 20 درصد از بیماران مبتلا به بیماری تنفسی آنها گفت: 11 درصد مورد نیاز بالا-جریان اکسیژن و 9 درصد مورد نیاز ماسک. با توجه به مطالعه عوامل خطر بستری شدن در بیمارستان شامل داشتن یک خون تشخیص سرطان غیر سفید نژاد کورتیکواستروئید استفاده و ایمنی-بازرسی-مهار کننده دارو درمانی.

دانشمندان گفت: عوامل خطر شدید بیماری تنفسی مشابه اما یکسان نیست. آنها هشدار داد که تحقیقات بیشتر در بزرگتر جمعیت های بیمار مورد نیاز است برای شناسایی خطرات ناشی از Covid-19 در سرطانهای مختلف و با درمان های مختلف.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>