‘تحسین حیله گری خود را’: Chiellini به یاد می آورد سوارز گاز گرفتن حادثه

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سابق ایتالیا مدافع Giorgio Chiellini است به یاد می آورد بدنام لوئیس سوارز گاز گرفتن حادثه در جام جهانی 2014. در نیمه اول اروگوئه نهایی مرحله گروهی برخورد در برابر ایتالیا سوارز غرق دندان های خود را به شانه Chiellini بار سوم او را در بحث حرفه ای است. Chiellini باز کرد تا در مورد این حادثه در زندگینامه خود نوشت و او را درک سوارز را به کینه توزی و همچنین اعلام کرد اگر سوارز تلاش خود را برای جلوگیری از غرایز طبیعی او فقط ممکن است در نهایت تبدیل شدن به یک “معمولی رو به جلو’.

“کینه توزی بخشی از فوتبال من نمی آنرا نامشروع. به گذشته یک رقیب شما باید هوشمند” به یوونتوس مدافع نوشت: در زندگینامه خود را به عنوان در هر آسمان ، “من تحسین حیله گری خود را. اگر او آن را از دست داد, او می خواهم تبدیل به معمولی رو به جلو است.”

“من مشخص شده (Edinson) دیالیزی برای بسیاری از بازی مرد دیگری که مشکل علامت و کسی که ما را عقب نگه دارید ،

“ناگهان متوجه شدم که من تا به حال گاز گرفته شده است در شانه. آن را فقط اتفاق افتاده اما این که استراتژی خود را در دست به مبارزه با دست و اگر من ممکن است می گویند پس این معدن بیش از حد. من و او یکسان هستند و من می خواهم به نگاهی در حمله او را دوست دارم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>