ADB تصویب تومان 1.5 میلیارد دلار وام به هند برای کمک به صندوق مبارزه با Covid-19

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: آوریل 28 سال 2020 3:52:28 pm

States guarded on lifting lockdown, want clarity on movement of workers هند مرگ و میر به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس عبور از 900-علامت گذاری به عنوان برای رسیدن به 934 روز سه شنبه.

بانک توسعه آسیایی (ADB) شنبه تایید تومان 1.5 میلیارد دلار وام به هند برای کمک به صندوق مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. وام بوده و تحریم به منظور حمایت از اولویت های فوری مانند بیماری مهار و پیشگیری و همچنین حفاظت اجتماعی و اقتصادی آسیب پذیر بخش است.

ADP جمهور Masatsugu Asakawa گفت که این بانک به طور کامل متعهد به حمایت از دولت هند در پاسخ به این چالش بی سابقه. “سریع disbursing صندوق بخشی از یک بسته از پشتیبانی که ADB ارائه خواهد شد در هماهنگی نزدیک با دولت و دیگر شرکای توسعه.

“ما مصمم به حمایت هند Covid-19 پاسخ برنامه ها و اطمینان حاصل شود که آنها ارائه پشتیبانی موثر به مردم هند به خصوص افراد فقیر و آسیب پذیر” Asakawa در بیانیه ای گفت.

مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس عبور از 900-علامت گذاری به عنوان برای رسیدن به 934 روز سه شنبه در حالی که تعداد کل عفونت افزایش یافت و به 29,435 از جمله 6,868 افرادی که درمان شده اند و مرخص تا کنون. به عنوان بسیاری از 62 کشته و 1,543 موارد گزارش شده در 24 ساعت گذشته.

بخوانید | در اتاق جنگ, 5 تیم از پزشکان اطلاعات تحلیلگران نگه داشتن سازمان دیده بان

این مانیل-دفتر مرکزی آژانس چند جانبه گفت: آن Covid-19 فعال پاسخ و هزینه پشتیبانی (مراقبت) برنامه کمک خواهد کرد به طور مستقیم به بهبود دسترسی به امکانات بهداشتی و مراقبت و همچنین حمایت اجتماعی برای بیش از 800 میلیون نفر از مردم از جمله خانواده های زیر خط فقر کشاورزان مراقبت های بهداشتی کارگران و زنان و شهروندان ارشد افراد معلول و کم دستمزد بگیران و کارگران ساختمانی.

“هند گرفته شده فعال و قاطع اقدامات شامل Covid-19 به حفاظت از جان و از جمله اجرای اجتماعی فاصله گرفتن جامعه قرنطینه و آزمایش و پیگیری” آن را گفت.

دنبال Coronavirus هند زندگی می کنند به روز رسانی

طبق قرارداد وام پوشش بیمه برای همه نوع از سلامت کارگران مشغول در Covid-19 پاسخ نیز گنجانده شده است. حدود 65 درصد از بسته به صورت مستقیم کمک های اجتماعی و حفاظت به فقیر و آسیب پذیر از جمله زنان است.

Delhi Police report on migrant camps: Fans not working, bad food پلیس دهلی گزارش مهاجر اردوگاه: طرفداران نه کار بد غذا

در ضمن در اوایل این ماه بانک جهانی تا به حال اولیه تایید تومان 1.9 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای coronavirus عملیات پاسخ در 25 کشور در حال توسعه با بیش از نیمی از کمک های اختصاص داده شده برای کمک به مبارزه با سریع گسترش بیماری در هند.

علاوه بر این بانک گفت: در آن مشغول به کار بود به نقل از منابع موجود در بانک جهانی در تامین مالی پروژه به ارزش 1.7 میلیارد. این بانک گفته است که آماده است به صرف تا 160 میلیارد دلار بیش از 15 ماه برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

coronavirus, coronavirus latest news, india coronavirus, coronavirus live news, coronavirus latest news in india, covid 19, coronavirus live update, coronavirus vaccine, covid 19 tracker, india covid 19 tracker, covid 19 tracker live, india covid 19 tracker latest news, india covid 19 tracker state wise, covid 19 world tracker, corona cases in india, corona cases in india, corona latest news, covid 19 vaccine, covid 19 tracker worldwide, coronavirus latest news in india, coronavirus latest update, covid 19 india news

گروه بانک جهانی رئیس جمهور David Malpass گفت: “فقیرترین و آسیب پذیرترین کشورها به احتمال زیاد خواهد رسید سخت ترین.”

هند سومین اقتصاد بزرگ آسیا را دریافت بیشترین سهم از بودجه اولیه – $1 میلیارد دلار برای پشتیبانی بهتر غربالگری ویروس, تماس, ردیابی و تشخیص آزمایشگاهی; پرداخت هزینه برای تجهیزات حفاظت فردی; و راه اندازی جدید جداسازی بخش برای کسانی که آلوده به این بانک گفت.

coronavirus covid-19, coronavirus news, coronavirus india news, covid-19 india, maharashtra, india lockdown, indian express lockdown diary وادودارا ABVP کارگران در زمان به هنر به اصرار ساکنان به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش Covid-19. (اکسپرس عکس/Bhupendra رعنا)

بودجه تصویب شده در روز پنج شنبه نیز شامل 200 میلیون دلار برای پاکستان $129 میلیون روپیه لانکا; $100 میلیون دلار برای افغانستان و $82.6 میلیون برای اتیوپی بانک گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>