فعال Gautam Navlakha قبل از تسلیم: متهم به گناه مگر اینکه ثابت شود هنجار جدید

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس وب میز | به روز شده در: آوریل 14, 2020 1:55:50 pm

Elgaar Parishad case: Gautam Navlakha gets protection from arrest till Dec 2 Navlakaha گفت: او می خواهد تسلیم شدن قبل از ملی سازمان تحقیقاتی در دهلی نو. (تصویر برای نمایندگی)

در نامه سرگشاده ای قبل از تسلیم خود در روز سه شنبه, فعال, Gautam Navlakha هزینههای فعالیت های غیر قانونی (پیشگیری) عمل (UAPA) که تحت آن او متهم شده بود توسط پلیس پونا برای خود ادعا مائوئیست لینک ها و اتهامات دیگر پس از خشونت در Bhima کرگن روستا در نزدیکی پونا در تاریخ 1 ژانویه تا سال 2018 است.

“این عمل به نوبه خود طبیعی است وارونه. دیگر این اصل است که “یک فرد بی گناه است مگر اینکه خلافش ثابت’. در واقع در چنین اعمال ‘متهم است گناه مگر اینکه ثابت’,” او نوشت.

او همچنین با انتقاد از شیوه ای که در آن شواهد جمع آوری شده است و فرستاده شده گفت: “سخت گیرانه” مفاد UAPA نیست همراه با روش های سختگیرانه تر.

“در زیر این دو whammy زندان هنجار می شود و با قرار وثیقه یک استثنا,” او اضافه شده است.

در آوریل 8, Navlakha و فعال آناند Teltumbde اعطا شد یک هفته به تسلیم شدن توسط دیوان عالی کشور است.

Navlakaha گفت: او می خواهد تسلیم شدن قبل از ملی سازمان تحقیقاتی در دهلی نو. او همچنین گفت که او نمی مطابق با دادگاه عالی زودتر سفارش به عنوان او نمی تواند سفر به بمبئی را به تسلیم شدن در طول مستند.

در مارس 16 دیوان عالی کشور را رد کرده بود این دو را پیش بینی وثیقه پذیرفت و به آنها داده بود سه هفته به تسلیم. دو منتقل شده بود راس دادگاه پس از یک قاضی نیمکت دادگاه عالی بمبئی را رد کرد درخواست خود را برای پیش بینی وثیقه.

با این حال آنها نمی تسلیم و یک بار دیگر با نزدیک شدن به SC به دنبال زمان بیشتری را به تسلیم در نظر COVID-19 وضعیت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>