در سراسر, حزب, خطوط, یک تقاضا: نیاز به کمک های بیشتر از مرکز آزمون بیشتر

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Manoj C G , Harikishan Sharma | دهلی نو | انتشار: 9 آوریل سال 2020 3:45:31 am

india lockdown, india lockdown extended, april 14 lockdown, narendra modi, coronavirus covid 19, coronavirus india lockdown, indian express این است که نخست وزیر را اول تعامل با کف رهبران از جمله کسانی که از مخالفان پس از تحمیل سراسر کشور مستند در 25 مارس. (منبع: ANI)

برش در سراسر خطوط حزب طبقه رهبران احزاب سیاسی در روز چهارشنبه پرسید: این مرکز اعلام مطلب کمک مالی اقدامات بسته محرک اقتصادی تا سطح شیب دار تست برای COVID-19 انتشار تمام حق عضویت از جمله GST غرامت به آمریکا و به نام برای تهیه ربیع محصولات کشاورزی از کشاورزان است.

در ویدئو کنفرانس با نارندرا نخست وزیر و برخی نیز مطرح Tablighi Jamaat موضوع و از دولت خواسته تا اطمینان حاصل شود که وجود دارد هیچ communalisation.

به نمایندگی از کنگره رهبر مخالفان در Rajya سبها غلام نبی آزاد اسلامی واحد جلب مودی با توجه به گزارش ها از کمبود تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان پزشکی و از دولت خواسته به تمرکز بر ارائه مناسب PPEs و پوشش بیمه ای به خط مقدم سلامت کارگران است.

او از دولت برای انجام آزمایش های گسترده و آن را رایگان از هزینه. او خواستار دو برابر و سه برابر از BSL 2 و BSL 3 امکانات آزمایشگاهی.

Azad پیشنهاد هدفمند و بخش وش. “دولت باید تمرکز بیشتر در مناطق که در آن وجود دارد بیشتر موارد… تقسیم این مناطق به بخش” او گفت:.

دانشگاه آزاد اسلامی همراه با چند تن دیگر از رهبران خواستار کمک بیشتری مانند رایگان جیره برای کارگران در پریشانی. او پیشنهاد کرد که MGNREGA کارگران درگیر در برداشت از ربیع محصولات کمک خواهد کرد که آنها را به عنوان به خوبی به عنوان کشاورزان است.

منابع گفت: NCP رئیس Sharad Pawar مطرح Tablighi Jamaat مسئله و گفت: ساعت که communalisation باعث تاسف خواهد بود و این حادثه باید داده شود توجه بیش از حد در حال حاضر.

منابع گفت: موضوع تعلیق MPLADS بودجه هم آمدند تا در طول بحث. احزاب منطقه ای مانند Trinamool کنگره DMK و YSR کنگره پیشنهاد کرد که MPLADS صندوق باید به طور مستقیم انتقال به ایالات متحده به طوری که آنها می توانید آن را با توجه به نیازهای خود.

“این است که تنها از طریق MPLADS صندوق که نمایندگان مجلس قادر به تحقق مطالبات مردم از حوزه” DMK T R Baalu گفت. به قطع دولت هزینه Baalu پیشنهاد کرد که مرکزی ویستا پروژه باید به حالت تعلیق در حال حاضر منابع گفت.

BJD را Pinaki Mishra گفت: بسته امداد اعلام شده توسط مرکز ناکافی است. “همه کشورهای دیگر در حال قرار دادن در حداقل 10 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را. امریکا متعهد شده است $ 2.3 تریلیون دلار بسته است. ما یک $ 2.7 تریلیون اقتصاد… حداقل ما باید در مورد Rs 17-18 لاخ کرور… وجود دارد رفتن به مقدار عظیم از refinancing مورد نیاز… مقدار عظیم از moratoriums و وام write-offs مورد نیاز است. شما باید برای قرار دادن پول در ایالات زن سبک و جلف,” او گفت:. او از دولت نه به تمرکز بر روی کسری مالی موانع.

این موضوع اجازه می دهد صادرات مواد مخدر مانند هیدروکسی کلروکین نیز مطرح شده توسط برخی از احزاب است. YSRCP رهبر V Vijayasai ردی است آموخته اند که قبل از اجازه دادن به چنین صادرات دولت باید ارزیابی کنند که آیا این کشور کافی سهام.

Pawar و شیو سنا را سانجی Raut همچنین صحبت در مورد دخالت فرمانداران در کار اداری در سطح منطقه. هر دو اشاره به این که وجود یک پروتکل است که توسط دفتر والی می توانید اطلاعات از سطح منطقه.

رهبران تعدادی از دولت خواست به اعلام مراحل را برای کمک به کشاورزان در برداشت محصولات کشاورزی خود را. دانشگاه آزاد اسلامی خواستار افزایش حداقل حمایت قیمت و افزایش خرید از محصولات زراعی است. او گفت: مزرعه بازپرداخت وام باید معوق به مدت شش ماه و از دولت خواسته به انجام دور با GST در کود و آفت کش ها و تجهیزات کشاورزی مانند تراکتور. او همچنین از دولت خواست که شامل برخی از وزرای ارشد در نیروی کار که توسط مرکز برای اطمینان از هماهنگی با دولت مرکزی و ایالات متحده.

رهبران تعدادی از دولت خواسته به انتشار غرامت از کشورهای تحت سر مختلف از جمله برای MGNREGA. دانشگاه آزاد اسلامی همچنین از دولت خواسته به راه اندازی مجدد کارخانه ها که تولید کالاهای ضروری و کالاهای اساسی از جمله دارو و تجهیزات کشاورزی. “اگر وجود دارد هیچ تولید, چگونه می توان از زنجیره تامین و حفظ شود,” او گفت:.

“موضوع مستند مورد بحث قرار گرفت. ما به پیشنهادات و… در حال حاضر اجتماعی فاصله تنها راه برای جلوگیری از گسترش. این مستند باید ادامه داد: اگر لازم است تا وضعیت به طور کامل تحت کنترل” گفت: Lok Janshakti حزب رئیس جمهور Chirag Paswan.

“کل برگزار شد و در یک محیط زیست مثبت… همه بوق و کرنا شرکت اقدامات انجام شده توسط نخست وزیر. رهبران در سراسر احزاب سیاسی قدردانی راه نخست وزیر در زمان این مستند تصمیم گیری است. آنها وعده داده شده به حمایت از نخست وزیر در آینده نیز می باشد. من به نمایندگی از حزب من می خواهم به اطمینان دهم که هر گام نخست وزیر در آینده به بررسی گسترش این بیماری همه گیر Lok Janshakti حزب را به طور کامل از او حمایت,” او گفت:.

شاخص تورم مصرف کننده(M)’s Elamaram کریم از دولت خواسته تا فورا انتقال 5,000 تومان به همه Jan Dhan حساب BPL و unorganised کارگران ارائه 35 کیلوگرم foodgrain در هر خانواده به همه کارگران مهاجر و فقیر اعلام برداشت ایستاده محصولات کشاورزی ضروری خدمات سهولت محدودیت برای کشاورزان و فراهم کردن تجهیزات برای برداشت محصول و دانه های رایگان برای فصل آینده. او همچنین از دولت خواست برای استقرار سریع تست کیت در مقیاس بزرگ در سراسر کشور است.

در اینجا سریع Coronavirus راهنمای از بیان توضیح داده شده برای نگه داشتن شما به روز شده: چه چیزی می تواند باعث COVID-19 بیمار به عود پس از بهبود ؟ | COVID-19 مستند به تمیز کردن هوا, اما ممکن است این خبر خوب. اینجا چرا | می تواند جایگزین طب کار در برابر coronavirus? | پنج دقیقه تست برای COVID-19 شده است آماده و هند و ممکن است دریافت آن بیش از حد | چگونه هند در حال ساخت تا دفاع در طول مستند | چرا تنها کسری از کسانی که با کروناویروس بشدت رنج می برند | چگونه بهداشت و درمان کارگران محافظت از خود را از آلوده شدن? | چه آن را به راه اندازی جداسازی بخش?

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>