Aces مهر و موم معامله برای Vesely در تاتا باز نهایی

پس از نیمه نهایی در شنبه Jiri Vesely بود گفت: “من حفظ خواهد شد تمرکز بر من خدمت می کند.” او در آنجا ماند درست به کلمه و تولید 26 مطلب را به خانه تاتا باز ماهاراشترا عنوان شکست Egor Gerasimov بلاروس 7-6 (2), 5-7 6-3 در دو ساعت و 11 دقیقه.

با بهره گیری از سالم جمعیت حمایت از روز یکشنبه در Shiv Chhatrapati مجموعه ورزشی Vesely سرگرم با 12 مطلب در این مجموعه برای اولین بار پس از شش و هشت در دوم و سوم مجموعه بود. Vesely, به پایان رسید این مسابقات با 94 مطلب.

“وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی را بهبود بخشد. من خدمت بوده است اما من معتقدم که می توان آن را بهتر است. من فکر می کنم یکی از نیاز به حفظ و بهبود بهترین عکس های” Vesely گفت.

با این پیروزی به او ATP 250 امتیاز Vesely (520 امتیاز) خواهد بود در 100 صفحه با امکان رتبه بندی از 72 هنگامی که لیست در روز دوشنبه منتشر شد. “بالا 100 رتبه بندی را تضمین ورود در چند مسابقات بزرگ است که هدف من در این فصل” Vesely گفت.

تجارت معافیت در دو بازی Vesely و Gerasimov برگزار شد و خدمت خود را پس از آن به نیروی اول مجموعه به tie-breaker. Vesely شد انفجار در tie-breaker, به عنوان او باز با 3-0 منجر شود. Gerasimov از آن ساخته شده 2-3 با ace اما آن را بسیار تاثیر به عنوان Vesely مهر و موم tie-breaker 7-2 با یک فورهند.

“این همه در مورد چگونه شما با استفاده از شانس خود را. خدمت دیوانه است چرا که در گذشته دو بازی او ضربه زده است بیش از 25 مطلب. پس از آن بسیار دشوار است” Gerasimov گفت.

در مجموعه دوم نمره بود و حتی تا 5-5 قبل از دنیا هیچ 90 Gerasimov شکست Vesely را در خدمت در 11 بازی را به کنترل مجموعه و فشار بازی به decider.

در آخر مجموعه Vesely در آهنگ دوباره او را شکست Gerasimov در دومین بازی را 2-0 منجر شود. پس از آن Vesely کنترل بازی. او اطمینان می داد که او در خدمت به اسکریپت بالینی برنده شوید. دو مطلب و یک پشت دست ضربه زدن پایین خط بودند به اندازه کافی در 9 بازی به مهر و موم نهایی.

“هنگامی که من شکسته شد آن را بسیار دشوار بود پس از او بسیار خوب خدمت می کنند. من نمی تواند باز گشت” Gerasimov گفت.

“در تمام مسابقات در طول هفته بوده است بسیار نزدیک من فقط تضمین چقدر مهم آن این است که آرامش در لحظات مهم است. من باید واقع بینانه باشد. من تا به حال بسیاری شانس این هفته صرفه جویی در شش مسابقه امتیاز در دو بازی پی در پی. اما من واقعا خوشحال هستم من خیلی سخت کار می کرد به دراز دست من در جایزه” Vesely گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید