صدها نفر از زنان ايراني در تمام سنین آب گرفتگی مرکزی بغداد پنج شنبه در کنار نر ضد دولتی معترضان هجوم سفارش قدرتمند تندروی صدر به تفکیک جنس در تظاهرات.

برخی از آنها محجبه دیگران نیست هنوز هم بیشتر پیچیده چهره خود را در سیاه و سفید شطرنجی روسری. بیشتر انجام رز عراق پرچم یا نشانه هایی از نقش آنها در تغییر رژیم تظاهرات.

آنها راهپیمایی از طریق یک تونل ریخته و به میدان تحریر مرکز از جوانان تحت تسلط جنبش در یک کشور که در آن قریب به اتفاق مناطق باقی می ماند اجتماعی محافظه کار است.

“ما می خواهیم برای حفاظت از نقش زنان در تظاهرات به عنوان ما فقط مانند مردان است. وجود دارد در حال تلاش برای ضربه زدن به ما از تحریر اما ما تنها دوباره قوی تر” گفت: زینب احمد داروخانه ،

“برخی از مردم تحریک علیه ما چند روز پیش به دنبال به نگه داشتن زنان در خانه و یا نگه داشتن آنها را آرام. اما ما معلوم شد امروز در اعداد بزرگ به اثبات برای آن دسته از افرادی که تلاش های خود را در پایان شکست,” او گفت:.

احمد ظاهر می شود با اشاره به بحث تندروی صدر قدرتمند شکل که برای اولین بار با حمایت از تظاهرات زمانی که آنها فوران در ماه اکتبر است که پس از به دنبال بی اعتبار کردن آنها.

روز شنبه militiaman-تبدیل-سیاستمدار بود به اتهام مواد مخدر و مصرف الکل در میان معترضان و گفت: آن را غیر اخلاقی برای مردان و زنان به مخلوط وجود دارد.

و چند لحظه قبل از شنبه را زنان مارس آغاز شد, صدر یک بار دیگر در زمان به توییتر به شدت این اعتراضات به عنوان مملو از “زوج های قاعدگی, مستی, فساد, فساد و … و غیر مؤمنان”.

در نوبه خود عجیب و غریب او گفت: عراق نباید “به نوبه خود به شیکاگو” که او گفت که پر بود از “اخلاقی پايگى” از جمله همجنسگرایی یک ادعا بود که بلافاصله مسخره آنلاین.

آزادی, انقلاب, فمینیسم’

در حالی که این تعداد در تحریر کاهش یافته اند در هفته های اخیر بسیاری از جوانان عراق می گویند چهار ماه گذشته از تظاهرات کمک کرده اند شکستن گسترده محافظه کار هنجارهای اجتماعی.

مردان و زنان دیده می شد دست در دست در تحریر و حتی کمپینگ در میدان با هم.

روز پنج شنبه در مردان مرتبط اسلحه به شکل یک حلقه حفاظتی در اطراف زنان به عنوان آنها راهپیمایی برای بیش از یک ساعت.

“انقلاب به نام من مرد سکوت شرم واقعی!” آنها شعار می دادند و سپس با اضافه کردن “, آزادی, انقلاب, فمینیسم!”

برخی از آنها شعارهای شد سخنان نیشدار در صدر خود را.

“که در آن میلیون ها?” برخی با اشاره به روحانی برای تماس میلیون-قوی مارس چند هفته پیش که دیدم خیلی کوچکتر اعداد ضربه خیابان.

تظاهرات فلسطین عراق مقامات برای اینکه فاسد و بی کفایت و مدیون به کشور همسایه ایران.

“آنها می خواهند ما را به یک دوم ایران اما زنان ايراني نبودند به دنیا آمد اجازه دهید به مردان به آنها دیکته کند چه کاری انجام دهید” می گوید رایا Assi به خبرگزاری فرانسه گفت در روز پنج شنبه.

“آنها را مجبور به قبول ما راه ما هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im