AC Milan رئیس جمهور می گوید: برخی از بازیکنان دوره نقاهت بعد از coronavirus

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

AC Milan جمهور پائولو Scaroni در روز جمعه نشان داد که برخی از اعضای تیم ملی بودند هنوز دوره نقاهت بعد از coronavirus. سری آ شده است و در خود نگه دارد از اواسط ماه مارس, اما, ایتالیایی, وزیر ورزش وینچنتزو Spadafora روز پنجشنبه گفت او امیدوار, گروه آموزشی می تواند رزومه در مارس 18. “ما برخی از بازیکنان آلوده در روند بهبودی” Scaroni, رسانه های محلی گفت. Scaroni معتقد است فوتبال ایتالیا باید با COVID-19 و به عنوان مثال از بوندسلیگا که راه اندازی مجدد خواهد شد در مارس 16.

“ما باید برای رسیدن به زندگی با این ویروس و این نیز به فوتبال,” او گفت:. “این ممکن است برای ایستادن هنوز هم تا زمانی که صفر عفونت است. در واقع ما می توانیم اتخاذ آلمانی فرمول است که فراهم می کند که کسانی که بیمار را به قرنطینه در حالی که هم تیمی های خود را ادامه خواهد داد.”

میلان مدیر فنی Paolo Maldini همراه با 18 ساله, پسر دانیل یک تیم جوانان بازیکن باید هر دو بهبود از ویروس. “مالدینی پدر و پسر در حال انجام هست. بازیکنان وجود دارد که به بهبود هستند اما ما می خواهیم برای شروع بازی دوباره گفت:” Scaroni.

لمباردی باشگاه بازگشته اند به آموزش فردی در این هفته و در انتظار ستاره سوئدی زلاتان ابراهیموویچ به بازگشت در روزهای آینده. در روز پنج شنبه فیورنتینا و سامپدوریا تایید ده تست مثبت — هفت بازیکن و سه نفر از کارکنان — یک روز پس از تورینو تایید یک بازیکن تا به حال آلوده شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>