Abhinav Bindra می گوید هند رفتن به توکیو بازی های المپیک به عنوان “مورد علاقه” در تیراندازی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Abhinav Bindra در روز پنج شنبه گفت که هند را به آینده بازی های المپیک توکیو به عنوان “مورد علاقه” در تیراندازی با قوی ترین آن-تا کنون تیم ملی. پرسید که آیا هند به علاقه مندی ها رفتن به بازی های المپیک در تیراندازی Bindra گفت PTI “البته شکی نیست که در مورد.” “اگر شما نگاهی به لیست رتبه بندی ما چند نفر در جهان شماره یک و یا در بالا و دو و سه (صفوف) به طوری که چیزی می گوید.” 37 ساله Bindra باقی مانده در هند تنها فردی مدال طلا در بازی های المپیک, داشتن صعود فلز زرد در پکن بازی در سال 2008.

هندی اکشن’ خوب اجرا در سال های اخیر از دست داده بود به او. “بسیاری از وقایع ما شروع به عنوان مورد علاقه های شما. فصل گذشته ما موفق به کسب حداکثر مقدار از جام جهانی, مدال بنابراین آنچه که می گویند ما مورد علاقه های شما و ما نمی توانیم خجالتی و دور از آن است.

“ما باید اذعان کرد که و درک آن قدر خوب کار آنها انجام داده اند و در حفظ و رفتن” اضافه شده Bindra. او تاریخ ساخته شده زمانی که او ادعا کرد یک فرد مدال طلا در 10 متر تفنگ هوا در چین سرمایه نزدیک به 12 سال پیش است.

نگاه به آینده به بورس گفت: “البته بسیار زیاد شده است میزان موفقیت در سال های گذشته ما همه جوان ورزشکاران برنده مدال در بالاترین سطح به طوری که فوق العاده است برای دیدن.

“رفتن به بازی وجود دارد بسیار زیاد مقدار پتانسیل (که) دارای اعتبار بوده است با موفقیت. آن است که شاید ما قوی ترین (تیراندازی) مشروط به رفتن به بازی ها” اشاره کرد Bindra.

مختلف, رویدادهای ورزشی, بودن یا لغو و یا به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر در سراسر جهان است.

کشورهایی مانند بحرین, چین, تایوان, هنگ کنگ, ماکائو, کره شمالی و ترکمنستان در حال حاضر کشیده از ISSF جام جهانی در دهلی نو.

پرسید که چه باید ورزشکار رویکرد در چنین سناریو Bindra گفت: ورزشکاران نیاز به انطباق با موقعیت های مختلف است.

“آنها به نگه داشتن آن است که راه آنها نمی توانند بر روی آن تمرکز (تحولات مربوط به coronavirus). آنچه آنها نیاز به انجام است یاد بگیرند برای انطباق زمانی که شما در بالاترین سطح انجام, شما باید یاد بگیرند برای انطباق با موقعیت های مختلف است.

“از آنجا که شرایط در ورزش همیشه تغییر, بنابراین توصیه من به آنها خواهد بود – انعطاف پذیر باقی می ماند در طرز فکر انطباق با وضعیت در حال تغییر محیط و تغییر سناریو” او گفت:.

Bindra امیدوار او نمی خواهد باقی می ماند این کشور تنها فردی طلای المپیک مدال توسط زمان توکیو پایان بازی.

“من امیدوار هستم که من را نمی خواهد تنها مدال طلا در چند ماه زمان” او امضا کردن.

در ضمن Raghav گوپتا که موسس و مدیر عامل شرکت متعصب گفته است که تقاضا برای بلیط برای بازی های المپیک توکیو بیش از کریکت جام جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>