نخست وزیر ژاپن اعلام کرد برنامه ریزی برای توزیع دو قابل استفاده مجدد ماسک صورت برای هر خانواده در کشور در حال حاضر نامحبوب است و در حال حاضر آمار شده توسط به یاد بیاورید که توسط تولید کنندگان پس از آن به ترتيب معیوب.

آبه برای اولین بار اعلام کرد که این طرح در اوایل این ماه امیدوار به آدرس کمبود مزمن ماسک صورت که تا coronavirus همه گیر شده است تا حد زیادی منابع از چین است. این ماسک که از قبل وعده داده شده پرداخت نقدی برخی از خانوارها به فوریت نیاز شده است موضوع تمسخر آنلاین حتی قبل از توزیع آنها از اندازه کوچک خود به دو-یک-خانواده محدود می کند.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

و در حال حاضر گزارش های کثیف و یا در غیر این صورت معیوب ماسک از مردم دریافت کرده اند که آنها را مجبور وزارت بهداشت به منظور بهبود کیفیت به بازرسی. Itochu Corp. و Kowa شرکت ، شرکت هایی که تولید بسیاری از پارچه ماسک باید گفت که آنها به خاطر آن است که نیست تحویل داده شده است.

ماسک تبدیل شده اند شناخته شده به عنوان “Abenomask” یک ریف نخست وزیر میله پرچم “Abenomics سیاست” است که هم به معنی “”شینزو آبه “ماسک” و همچنین به معنی اما shambolic رول تبدیل شده است نمادی از “شینزو آبه” توقف-شروع مدیریت coronavirus بحران است.

رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga روز جمعه گفت که هیچ برنامه ای برای توقف توزیع که به او گفته بود “یک گام ضروری” در میان ملی ماسک کمبود.

ممکن است تاخیر در توزیع با توجه به فراخوان Suga گفت که دولت قصد دارد برای ادامه تحویل برای کمک به مردم “صلح از ذهن است.”

اولیه برنامه ریزی برای توزیع ماسک در حال حاضر ملاقات با مخالفت با 68% از افراد مورد بررسی در یک Mainichi نظرسنجی انجام شده در مارس 18 و 19 گفت: آنها نیست پشت این طرح است.

آبه حمایت رای حذف شده است در میان نارضایتی خود را هر دو در مقابله با این ویروس و حرکت خود را به حد اقتصادی خرید اینترنتی. او گسترش یافته وضعیت اضطراری سفارش اولیه از هفت استان به کل کشور در حالی که سفارش یارانه نقدی از 100 ، 000 ین به همه ساکنان پس گرد در مطلب قبلی برنامه ریزی برای بزرگتر جزوه برای کسانی که بیشترین نیاز.

دولت است که میله میله به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای تمدید وضعیت اضطراری در آینده طلایی هفته فصل تعطیلات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im