AAP را طاهر حسین به نام شاه برای IB مرد را به قتل absconding: پلیس

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پلیس روز جمعه گفت که به حالت تعلیق Aam Aadmi Party (AAP) عضو شورا محمد طاهر حسین رفته به پنهان کردن یک روز پس از او رزرو شده برای قتل و آدم ربایی از اداره اطلاعات (IB) کارمند Ankit شارما در طول شورش جمعی در شمال شرق دهلی Chand باغ.

پلیس گفت که حسین رزرو پس از شکایت از شارما پدر و مادر است absconding همراه با اعضای خانواده خود و روشن کردن تلفن همراه خود را. آخرین محل شناخته شده از تلفن همراه خود بود در نزدیکی دهلی نو-Uttar Pradesh, مرز, یک محقق در ارتباط با این مورد گفت: درخواست نمی شود به نام.

او احتمالا فرار کرد به زودی پس از گزارش اطلاعاتی (FIR) ثبت شده بود در Dayalpur ایستگاه پلیس این مسئول اضافه شده است. پنج پلیس و تیم ها از جمله سلول خاص و anti-terror squad پلیس دهلی در حال انجام حملات ممکن است در مخفیگاه در دهلی نو, Uttar Pradesh و دیگر مجاور متحده است.

“ما در حال بازجویی حسین بستگان و دوستان و همسایگان به دریافت سرنخ در مورد محل نگهداری او. چند حمله انجام شد تا اواخر شب (جمعه) اما او می تواند یافت نمی شود گفت:” یک افسر در ارتباط با تحقیقات ویژه تیم (نشستن) کاوش مورد درخواست نمی شود به نام.

روز پنجشنبه حسین را تکذیب کرد درگیر بودن در شارما قتل و گفت: او را از همکاری با تحقیقات پلیس است. این عضو شورا بود که به حالت تعلیق از روز پنج شنبه گفت: او در یکی از بستگان اقامت هنگامی که شورش صورت گرفت.

به عنوان حزب تحت آتش بیش حسین, AAP ملی convener و دهلی وزیر Arvind Kejriwal گفت: اگر هر یک از اعضای حزب بودند که در شورش آنها باید با توجه به “دو مجازات”.

روز جمعه نه عضو تیم پزشکی قانونی علوم آزمایشگاهی (FSL) بازرسی حسین را در چند باغ و جمع آوری مدارک و شواهد است که ممکن است کمک پروب. ارشد FSL رسمی گفت: “بنزین بمب (کوکتل مولوتف), بطری های خالی و سنگ و آجر داشت و از در تراس داخل و حسین است.”

پلیس نیز برای شکار شاهرخ که شناخته شده است به عنوان مرد دیده می شود شلیک گلوله و با اشاره یک تفنگ را در یک پلیس در یکی از روزها زمانی که شورش صورت گرفت. یک تیم فرستاده شده به بریلی در اوتار پرادش زادگاه شاهرخ خانواده. دوستان و بستگان خود را در دهلی نو نیز مورد سوال است.

پلیس گفت: شاهرخ متعلق به خانواده گفته های درگیر در قاچاق مواد مخدر نا مشخص.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>