AAP را مان آمد به Vidhan Sabha, مست, ادعای Cong

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Kanchan Vasdev | Chandigarh | به روز شده: فوریه 26, 2020 4:05:09 am

AAP MP Bhagwant Maan در Vidhan Sabha. (عکس: Jasbir Malhi)

کنگره MLAs روز سه شنبه متهم AAP را Punjab رئیس Bhagwant Mann از آمدن به مجلس ، مان که به تماشای مجموعه مقالات مداوم بودجه جلسه پنجاب Vidhan Sabha از فرماندار گالری شد ناودان توسط کنگره MLAs به عنوان به زودی به عنوان او پا را از سالن اجتماعات.

Parminder سینگ انگشت کوچک کنگره MLA از Ferozepur گفت: “اگر من تا به حال از مان, من باید پزشکی خود را تست انجام می شود. او مست بود و متعفن بود یک آبجوسازی. چگونه می تواند او آمده به خانه پس از مصرف الکل است؟”

او اضافه کرد که او برآورده نمی مان اما به او گفته شد توسط افرادی که در تماس با او است که او در یک inebriated بیماری است. “این تکان دهنده است. او در زمان نذر با استناد به مادرش که در کنار او در یک تجمع. و او حتی نمی ارج نهادن که نذر.”

Fateh یونگ Singh Bajwa, یکی دیگر از کنگره MLA از Qadian زمان در مان گفت که او مست بود در حالی که او در حال حاضر در خانه. “Bhagwant Mann رئیس جمهور از حزب. او باید رفتار,” او گفت:.

کنگره MLAs حمله مان آمد و به زودی پس از دوم صحبت در مورد وزیر Amarinder سینگ زندگی شخصی. “او ضربه را ما در سانتی متر در زیر کمربند. او باید کنترل خود را قبل از ساخت چنین دیدگاه” گفت: Pinki.

قبلا مان اعلام کرده بود که AAP شکل می دولت در پنجاب آنها خواهد بازگشایی پرونده مربوط به اعترافی بیانیه ای از مواد غذایی وزیر Bharat Bhushan Ashu تحت TADA عمل می کنند.

او نیز گرفته شده در DGP Dinkar گوپتا برای بیانیه خود در Kartarpur صاحب گفت: “Kartarpur راهرو ستایش شده است توسط سازمان ملل متحد همچنین زمانی که یک نماینده به تازگی بازدید شده آن است. چگونه می تواند DGP می گویند چنین چیزی؟”

در حالی که مان نمی خواهم به اظهار نظر در مورد این اتهامات رهبر مخالفان Harpal چیمه به نام اتهام “زباله” و گفت که کنگره و Akalis خشمگین بودند در محبوبیت AAP. “اعضای کنگره را در حال نا امید مان به عنوان پرسش در زندگی شخصی از سانتی متر است. آنها می خواستند برای ضربه زدن به عقب و مطرح این اتهامات علیه مان. ما آرام همه این در حالی که ما نمی خواست به منظور بالا بردن از زندگی شخصی هر کسی است. اما در حال حاضر DGP تماس Kartarpur به عنوان صاحب زمین از تروریست ها. بنابراین این پرسش مطرح خواهد شد. مان نیز افزایش این سوال در مجلس و سوال مرکز در مورد آن را دارند.” او گفت:.

Lok انصاف حزب (لب) رئیس جمهور Simarjeet سینگ Bains گفت: “او ممکن است مصرف مشروب در صبح است. او تا به حال ممکن است این آخرین شب است. او می تواند بوی آن است.” یاد مان نذر او گفت:, “بله, او نباید نوشیدنی زمانی که او در زمان نذر.”

AAP در گذشته چندین تلاش برای اطمینان حاصل شود که چنین ادعا نمی چسبد به مان. دهلی وزیر Arvind Kejriwal تضمین کرده است که او ساخته شده یک اطلاعیه عمومی در مورد تصمیم خود برای اجتناب از مشروبات الکلی در یک تجمع در ژانویه 2019.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>