AAP تعلیق طاهر حسین پس از او به نام شاه برای IB کارمند Ankit شارما…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اداره اطلاعات کارمند Ankit شارما پدر نام Aam Aadmi Party عضو شورا طاهر حسین در شاه برای خود آدم ربایی و قتل یک مقام ارشد پلیس دهلی گفت: روز پنج شنبه. افسر گفت Hindustan Times که شاه ثبت شده بود در شکایت مرد جوان پدر Ravinder کومار. حسین متوقف شد از این حزب به زودی پس از.

“ما ثبت نام یک مورد قتل و آدم ربایی در شکایت از Ankit شارما ، حسین نامگذاری شده است توسط شارما پدر شاه. مورد ثبت شده است در Dayalpur ایستگاه پلیس” یک مقام ارشد پلیس دهلی افسر گفت.

اواخر روز پنج شنبه طاهر حسین متوقف شد توسط Aam Aadmi Party.

تنها چند ساعت پیش از این پلیس تا به حال راه اندازی دو تیم های ویژه – تحت هر یک معاون کمیسر پلیس – بررسی 50-عجیب و غریب موارد ثبت شده در ارتباط با شورش جمعی که شکست در شرق دهلی نو در اوایل این هفته. سی و هشت نفر کشته شده اند در این خشونت ها; نمرات از مردم هنوز در بیمارستان است.

Ankit Sharma, امنیت دستیار با سازمان اطلاعات گم شده در روز سه شنبه بلافاصله پس از بازگشت او از کار در سراسر ساعت 4.30 بعد از ظهر. او را دیدم برخی از هیاهو خارج و پا به دیدن آنچه که اتفاق می افتد. Ankit برادر Ankur ادعا کرده بود که حسین مردان گرفتار او و دو نفر از دوستان خود و آنها را در زمان دور.

Ankit بدن داشت در نزدیکی تخلیه صبح روز چهارشنبه پس از برخی از زنان گفته مقامات که اراذل و اوباش به حال ریخته برخی از بدن در تخلیه و سپس نورد سیمان-لادن کیسه بر روی آن در یک پیشنهاد به غرق آن.

شارما بستگان را متهم کرده بود که طاهر حسین, Aam Aadmi Party عضو شورا از نهرو Vihar ward, توطئه در مرگ او. “اوباش که ربوده و به قتل برادر من عامل از حسین خانه” شارما برادر Ankur گفت.

26 ساله خانواده نیز به پلیس گفت که برخی از مردان استفاده می شود که اسیر Ankit بودند با استفاده از حسین خانه به عنوان پایگاه خود را.

حسین اصرار داشت که او بی گناه بود و ادعا کرد که او نقل مکان کرد و در خارج از خانه یک روز قبل از Ankit کشته شد به عنوان او می ترسید برای خود ایمنی است.

“من کار می کرد برای متوقف کردن خشونت و من بی گناه است. من متوقف مردم از بالا رفتن از ساختمان ها,” اخبار, آژانس آنی به نقل از حسین. او همچنین ادعا کرد که پلیس دهلی پرسنل حاضر بودند در خانه اش تا 4 بعد از ظهر در فوریه 25, روز Ankit اعتقاد بر این است به قتل رسیده اند.

پلیس نیست و اظهار نظر در این ادعا اما BJP شده است ستون فشار بر AAP بیش از خود را متهم به دخالت.

رهبران طاهر حسین را تا به حال در ابتدا در دفاع از شهرداری و شورا بود که اعلام کرد Rs 17 کرور در دارایی پیش از سال 2017 مدنی سنجی. توسط شب, وزیر, Arvind Kejriwal گفت: اگر طاهر حسین ثابت شد گناه او داده می شود باید دو مجازات.

“اما باید وجود داشته باشد هیچ سیاست در موضوع امنیت ملی” Kejriwal گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>