توسط: اکسپرس سرویس خبری | بمبئی | منتشر شده در تاریخ: 5 فوریه سال 2020 9:56:53 am

Mumbai plastic ban, maharashtra plastic ban, aaditya thackeray, maharashtra plastic ban news Thackeray مقامات به پلاستیک ممنوعیت یک جنبش توده ای و خواسته آنها را به تعامل با مدرسه و دانش آموزان کالج ورزشی و باشگاه های دیگر مسکن در جوامع و سازمان های غیر دولتی, در میان دیگران.

وزارت امور خارجه محیط زیست و گردشگری وزیر Aaditya Thackeray روز سه شنبه خواسته دولت را ماهاراشترا تک-استفاده از پلاستیک رایگان قبل از آوریل 1 است که در ماهاراشترا بعد.

Thackeray در ملاقات با مقامات ارشد وزارت محیط زیست و ماهاراشترا کنترل آلودگی هیئت مدیره همراه با مقامات ارشد از مناطق مختلف کشور است. وی مقامات به پلاستیک ممنوعیت یک جنبش توده ای و خواسته آنها را به تعامل با مدرسه و دانش آموزان کالج ورزشی و باشگاه های دیگر مسکن در جوامع و سازمان های غیر دولتی, در میان دیگران.

“ما باید به مردم در مورد مضر تاثیر پلاستیک” Aaditya گفت. “برای آن که من خواسته اند تمام شرکت های شهرداری و شورا به ارائه برنامه ها در آنها می توانند در مورد آن در فوریه 20.”

او افزود که پس از مطالعه تمام برنامه های دولت در سطح جلسه برگزار خواهد شد در تاریخ 1 مارس به نمودار یک طرح را به دولت تک-استفاده از پلاستیک رایگان. “یک آگاهی رانندگی انجام خواهد شد در ماه مارس و آوریل برای اجرای موثر پلاستیک بان برای اطمینان از ماهاراشترا می شود تنها با استفاده از پلاستیک رایگان قبل از مارس 1,” او گفت:.

در مارس 2018, اداره کل محیط زیست را ممنوع کرده بود که تولید و استفاده از حمل و نقل و توزیع پلاستیک, حمل, کیسه, تک-استفاده از ظروف یکبار مصرف موارد و همچنین پلاستیک و thermocol برای دکوراسیون اهداف است.

در ضمن Aaditya نیز به دنبال ایده ها و پیشنهادات از trekkers برگشت سفر وبلاگ نویسان و تور اپراتورها برای افزایش گردشگری در دولت است. در دیدار با مقامات وزارت او گفت: “اپراتورهای تور نقش مهمی خواهد داشت و باید به جلو آمده است. دولت را به ارائه کمک به آنها.”

این جلسه با حضور اپراتورهای تور trekkers برگشت مسافران و عکاسان که اجرای وبلاگ ها و محبوب در رسانه های اجتماعی. بازیگر Milind Gunaji نیز در جلسه حضور داشتند.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im