بسیار دشوار یک ماه’: سرطان زده Dingko سینگ بازیابی از COVID-19,…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بازی های آسیایی طلا برنده سابق بوکسور Dingko سینگ بهبود از COVID-19 تست منفی برای این ویروس مرگبار روز جمعه بیش از یک ماه پس از سرطان زده افسانه بود بستری در ایمفال.

پشت در خانه اش اما در انزوا بعد از دو هفته سینگ صحبت به PTI در مورد مصیبت او تحمل از جمله پنج تست مثبت پس از بستری خود در هفته گذشته است.

“این بسیار دشوار است یک ماه. من نمی توانم تشکر می کنم به اندازه کافی پزشکان و پرستاران که درمان من است. من مدیون آنها برای زندگی” مبهم بوکسور سابق است که در مبارزه با سرطان کبد گفت.

“من آزمایش مثبت پنج بار در طول اقامت من در بیمارستان. آن را بسیار traumatising چون من می بینم که پس از من ترک قبل از من. اما من به نوعی ادامه با تشکر از پزشکان و پرستاران” او به یاد می آورد.

سینگ مصیبت زمانی شروع شد که او پرواز به دهلی نو برای پرتو درمانی برای درمان سرطان خود را.

او مبتلا به زردی در فرود در اینجا و جلسه تا به حال به لغو.

با پرواز هنوز در عمل به دلیل همه گیر-مجبور مستند سینگ در زمان دشوار 2400km سفر به مانیپور.

پس از رسیدن به ایمفال او آزمایش مثبت برای COVID-19 اضافه کردن یکی دیگر را به چالش های سلامت او در حال حاضر مبارزه با. اما 41 ساله مبارزه از طریق.

“این آسان نیست اما من به خودم گفتم “ladna hai toh ladna hai”. من آماده نیست به هیچ کس نباید. در حال حاضر من زردی نیز تحت کنترل و من همه روشن به من ادامه پرتو درمانی به زودی,” او گفت:.

“من بسیار سپاسگزار به فدراسیون بوکس هند رئیس جمهور آجی سینگ مدیر اجرایی R K Sacheti و دبیر کل جی Kowli به طور مداوم چک کردن من در طول این زمان,” او اضافه شده است.

این swashbuckling سابق خروس وزن بوکسور برنده در بازی های آسیایی طلا در سال 1998 edition در بانکوک.

او اعطا Arjuna جایزه در سال 1998 و ارائه شد چهارم کشور را به بالاترین غیرنظامی افتخار name Padma شری — در سال 2013.

ماوریک که الهام گرفته از امثال شش بار قهرمان جهان M C Mary Kom, سینگ, استخدام با نیروی دریایی هند و همچنین به عنوان یک مربی قبل از بیماری محدود او را به خانه خود را.

“من جدا در طبقه بالای خانه من در اینجا (ایمفال) اما من فقط خیلی خوشحال به خانه برگشت. همه در حال جشن گرفتن مردم از روستا آمد به آرزوهای خوب. من نمی توانستم آنها را تامین کند اما من خوشحال هستم آنها مراقبت,” او گفت:.

سینگ گفت: او می تواند دوباره در دهلی مدتی بعد برای چک کردن اما در حال حاضر او حتی نمی خواهم به فکر می کنم در مورد که در سرمایه های ملی.

“من نمی خواهم به شنیدن در مورد دهلی نو برای برخی از زمان. من از طریق رفته بسیار وجود دارد. من خواهد آمد برای چک کردن اما بعد خواهد بود. در حال حاضر من فقط غرق احساس رهایی,” او گفت:.سینگ شده است مبارزه با بیماری برای چند سال در حال حاضر شروع با سرطان کبد که او در حال درمان پس از 2017.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>